258 Fiollåda 1900-tal

10471a_8dcb55e8b385e4c_med.jpeg
  • 10471a_8dcb55e8b385e4c_sm.jpeg
  • 10471b_8dcb55e8d53304f_sm.jpeg
  • 10471c_8dcb55e8f4735a8_sm.jpeg
  • 10471d_8dcb55e91297800_sm.jpeg
  • 10471e_8dcb55e932e6fc0_sm.jpeg
  • 10471f_8dcb55e95395dd4_sm.jpeg
  • 10471g_8dcb55e96d431bd_sm.jpeg

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:L 78 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK