343
Militär sjukvårdslåda
Slutpris275 SEK
Blyinfattat glas, 4 delar
Slutpris225 SEK
Ture Berglund Stockholms Glasbruk Skansen, flaska
Slutpris50 SEK
Gefle Arthur Percy "Royal" 18 delar
Slutpris650 SEK
Lås 1600-1700 tal
Slutpris350 SEK
Gustavsberg skivställ, 3 stycken
Slutpris225 SEK
Fiol Wilhelm Lundqvist, Söderhamn
Slutpris550 SEK
Mårten Andersson färglitografi "En dag vid Flugen hos Damm-Per" signerad
Slutpris3 000 SEK
Kockum emalj, 3 delar
Slutpris100 SEK
Kockum emalj hink 12L
Slutpris500 SEK
Kikare Scanex 8x30
Slutpris250 SEK
Brevinkast "Bref & tidningar" Eskilstuna, sekelskiftet
Slutpris175 SEK
Timmersaxar, 2 stycken
Slutpris225 SEK
Nefablåda Ericsson
Slutpris150 SEK
Kammarlås, 6 stycken
Slutpris600 SEK
Ventiler 3 stycken, sekelskiftet
Slutpris400 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Kaffedrickarna" signerad
Slutpris1 000 SEK
361
Ventil gjutjärn, Göteborgs Mek. Verkstad, Keillers Patent, sekelskiftet
Slutpris150 SEK
Spegel Empire-stil, 1900-tal
Slutpris275 SEK
Fiol, byggd av Axel A. Sington (1884-1932), Stockholm 1928
Slutpris1 700 SEK
Dalahäst Filips Orsa
Slutpris350 SEK
Utebelysning gjutjärn
Slutpris600 SEK
Vattenkanna zink, 10L
Slutpris225 SEK
367
Kockum emalj hink 15L + tvättfat 4L
Slutpris550 SEK
Parti gångjärn, kammarlås med mera
Slutpris275 SEK
Leksaksbilar plåt, Western Germany
Slutpris200 SEK
Fiskerulle Ambassadeur Pro Max 2 Concept2000
Slutpris350 SEK
Plåtleksak "Roddare" Japan
Slutpris275 SEK
Holmegaard karaff + glas, 5 stycken
Slutpris550 SEK
Bengt Eklund olja på pannå, signerad baksida
Slutpris500 SEK
Gaston Smidth olja pastell, signerad
Slutpris50 SEK
Arabia muminmugg "Julhälsning"
Slutpris3 200 SEK
Figurin porslin "Tomte med läsande barn" efter Jenny Nyström
Slutpris225 SEK
Arabia muminmugg "Mysboden"
Slutpris650 SEK
Arabia muminmuggar, 4 stycken
Slutpris1 600 SEK
Arabia muminmuggar, 4 stycken
Slutpris2 800 SEK
Gunnar Hallerdahl olja på pannå, signerad
Slutpris150 SEK
Tengström olja på pannå, signerad -46
Slutpris75 SEK
Tengström olja på pannå, signerad 1965
Slutpris250 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1947
Slutpris500 SEK
Karta över Älvdalen
Slutpris50 SEK
Kosta "Party" fat
SlutprisInga bud
Åke Wickström olja på duk, signerad
Slutpris100 SEK
Fotglas, 8 stycken, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Arabia muminmuggar, 5 stycken
Slutpris850 SEK
Reda kryddhyllsinsatser, glas, 15 delar
Slutpris650 SEK
Alwin Dahl olja på duk, signerad
Slutpris400 SEK
Folke Persson färglitografi, signerad -56
Slutpris50 SEK