Taklampa majolika, förgyllt järn, 1800-tal
Slutpris1 900 SEK
Rauskruka keramik
Slutpris150 SEK
Bytta laskad, allmoge 1800-tal
SlutprisInga bud
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Singer symaskin, sekelskiftet
SlutprisInga bud
Ljusplåt mässing, 1900-tal
Slutpris125 SEK
445
Bärkont
Slutpris100 SEK
Pall furu, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Slutpris250 SEK
Förvaringslådor, 2 stycken
Slutpris100 SEK
Förvaringslådor, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Tallrikshylla modern
Slutpris50 SEK
Tallrikshylla betsad furu, modern
Slutpris50 SEK
439
Flätad korg, sekelskiftet
Slutpris225 SEK
SlutprisInga bud
Tallrikshylla 1900-tal
Slutpris50 SEK
TV Finlux 32"
SlutprisInga bud
Harman/Kardon högtalarsystem + Yamaha förstärkare RX-V450
Slutpris350 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Spegel 1930-1940 tal
Slutpris400 SEK
Spegel modern
SlutprisInga bud
Spegel Empire-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Spegel 1930-1940 tal
Slutpris75 SEK
Gunnar Borgström olja på pannå, signerad -46
SlutprisInga bud
Textiltavla broderi
Slutpris50 SEK
Olja på duk okänd konstnär, signerad
Slutpris50 SEK
Lennart Olsson Jutesömnad, signerad
Slutpris75 SEK
Kandelaber malm, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Ljusstakar nysilver, 1 par
Slutpris50 SEK
Selma Lagerlöf halvfranska band, 5 stycken
Slutpris175 SEK
469
Vägglampetter trä 1 par, 1940-1950 tal
SlutprisInga bud
Vägglampetter mässing 1 par, 1900-tal
Slutpris650 SEK
471
Kandelaber malm, 1900-tal
Slutpris75 SEK
472
Hackefors servis, 58 delar
Slutpris400 SEK
473
Rörstrand terrin + såsterriner, 2 stycken
Slutpris50 SEK
474
Ljusplåtar mässing, 3 stycken, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Plastbåt Ryds
Slutpris1 000 SEK
Parti ljusstakar mässing/malm, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Böcker, 6 stycken
Slutpris125 SEK
Fotglas, 8 stycken
Slutpris50 SEK
Staffli trä
Slutpris125 SEK
Väggur Kienzle, 1970-1980 tal
Slutpris100 SEK
Mortlar malm/mässing, 4 stycken
Slutpris100 SEK
LaCrosse kängor, storlek 40.5
Slutpris50 SEK
Kokshämtare koppar, 4 stycken
Slutpris150 SEK
484
LaCrosse kängor, storlek 45
Slutpris200 SEK
Bordslampa-fönsterlampa ESS Armatur Värnamo
Slutpris50 SEK
486
Bordslampor-fönsterlampor 1 par
Slutpris50 SEK