Otto Lindberg olja på duk, signerad 1915
Final bid5,000 SEK
Sigurd Ressel "Falcon Chair" fåtöljer 1 par, Vatne Möbler Norge, 1970-tal
Final bid4,000 SEK
Armbandsklocka Longines 18k
Armbandsklocka Longines 18k
Final bid5,200 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Spelemannen" signerad
Final bid3,200 SEK
Aldo Londi Bitossi Italien "Rimini Blue" golvvas
Final bid800 SEK
Royal Copenhagen Bing & Gröndahl "Mexico" teservis, 39 delar
Final bid1,600 SEK
Lekhäst allmoge, Alfta Hälsingland, 1800-tal
Final bid5,400 SEK
Barnstol 1900-tal
Barnstol 1900-tal
Final bid50 SEK
Campingset 1950-1960 tal
Campingset 1950-1960 tal
Final bid75 SEK
Sorteringsfack, 9 lådor, 1900-tal
Final bid600 SEK
Köksstege 1960-1970 tal
Köksstege 1960-1970 tal
Final bid550 SEK
IKEA "Agam" stol
IKEA "Agam" stol
Final bid200 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Final bid250 SEK
Pelarbord 1970-1980 tal
Pelarbord 1970-1980 tal
Final bid125 SEK
Skänkskåp allmoge, 1800-tal
Skänkskåp allmoge, 1800-tal
Final bid4,000 SEK
Serveringsvagn teak, 1950-1960 tal
Final bid900 SEK
Stolar "Åsbergsstolen" Hälsingland, 6 stycken, 1900-tal
Final bid4,400 SEK
Hugo Troeds Bjärnum, karmstol, 1950-1960 tal
Final bid300 SEK
Karmstol 1940-1950 tal
Karmstol 1940-1950 tal
Final bid100 SEK
Edsbyverken pinnstolar, 1 par
Edsbyverken pinnstolar, 1 par
Final bid100 SEK
Tidskriftshylla 1900-tal
Tidskriftshylla 1900-tal
Final bid400 SEK
Pall
Pall
Final bid75 SEK
Stolar 1 par, 1920-1930 tal
Stolar 1 par, 1920-1930 tal
Final bid200 SEK
Orgelpall 1900-talets första hälft
Final bid150 SEK
Affärsdisk, 20 fack, 1940-1950 tal
Final bid1,100 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Final bid600 SEK
Kontorsstol ek, 1920-1930 tal
Kontorsstol ek, 1920-1930 tal
Final bid1,500 SEK
Oljelampsfot Jugend-stil
Oljelampsfot Jugend-stil
Final bid225 SEK
Herrbetjänt 1950-1960 tal
Herrbetjänt 1950-1960 tal
Final bid250 SEK
Trasmattor, 6 stycken
Trasmattor, 6 stycken
Final bid450 SEK
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Hängskåp naturmaterial, 1900-tal
Final bid175 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Final bid350 SEK
Taburetter 1 par, 1800-tal
Taburetter 1 par, 1800-tal
Final bid225 SEK
Kista allmoge, 1700-tal
Kista allmoge, 1700-tal
Final bid3,000 SEK
Kontorsstol
Kontorsstol
Stolar "Åkerblom stolen" 1 par, 1900-talets mitt
Final bid250 SEK
Bord 1970-1980 tal
Bord 1970-1980 tal
Marknadsbord
Marknadsbord
Final bid450 SEK
Marknadsbord
Marknadsbord
Final bid350 SEK
Spegelskänk 1800-1900 tal
Spegelskänk 1800-1900 tal
Final bid125 SEK
Sekretär sekelskiftet
Sekretär sekelskiftet
Final bid300 SEK
Byrå 5 lådor, 1940-1950 tal
Byrå 5 lådor, 1940-1950 tal
Final bid225 SEK
Final bid175 SEK
Möbelgrupp, 1900-talets första hälft
Final bid350 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Final bid225 SEK
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Final bid175 SEK