27 Orgelpall 1900-talets första hälft

10562a_8dcb61ac231750f_med.jpeg
  • 10562a_8dcb61ac231750f_sm.jpeg
  • 10562b_8dcb61ac39d1326_sm.jpeg
  • 10562c_8dcb61ac59d4d9a_sm.jpeg
  • 10562d_8dcb61ac6f116ab_sm.jpeg
  • 10562e_8dcb61ac8a06a17_sm.jpeg

Löst stoppad sits.

  • Condition:Bruksslitage. Tyg med skador.
  • Dimensions:Sitthöjd 49 cm, L 66 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK