30 Skänk 1800-tal

10565a_8dcb61e4cf39ba7_med.jpeg
  • 10565a_8dcb61e4cf39ba7_sm.jpeg
  • 10565b_8dcb61e4e4efb6b_sm.jpeg
  • 10565c_8dcb61e4fb87b6c_sm.jpeg
  • 10565d_8dcb61e50fbf141_sm.jpeg
  • 10565e_8dcb61e525cb79a_sm.jpeg
  • 10565f_8dcb61e53dee860_sm.jpeg
  • 10565g_8dcb61e55294d3e_sm.jpeg
  • 10565h_8dcb61e567e7f4c_sm.jpeg
  • 10565i_8dcb61e5800b56c_sm.jpeg
  • 10565j_8dcb61e59602a6f_sm.jpeg
  • 10565k_8dcb61e5b09186d_sm.jpeg

Överdel med hyllplan samt 2st lådor. 2st lådor i sarg. Nedtill dörrpar med bakomliggande hyllplan. Senare bemålad. Nyckel saknas.

  • Condition:Bruksslitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:H bakkant 118 cm, H framkant 100 cm, B 106 cm, D 42 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK