Böcker "Hälsingerunor" 4 stycken
Final bid50 SEK
Docka 1930-1940 tal
Docka 1930-1940 tal
Final bid50 SEK
Rörstrand fat + Bo Fajans assietter, 9 stycken
Final bid75 SEK
Böcker "Våra fåglar i norden" 4 band
Final bid175 SEK
Bok, John Bauers bästa
Bok, John Bauers bästa
Final bid350 SEK
Väggrelief gips "Persisk vädur" signerad Chrise
Spegel teak, 1960-tal
Spegel teak, 1960-tal
Final bid75 SEK
Husmoderns bok, Escoffiers stora kokbok
Final bid75 SEK
Cylinderhatt
Cylinderhatt
Final bid175 SEK
Parti böcker & häften
Parti böcker & häften
Final bid275 SEK
T. Lagerberg "Vilda växter i Norden" 4 band
Final bid225 SEK
Fiollåda 1900-tal
Fiollåda 1900-tal
Mortlar mässing, 3 stycken + Pingla Mora
Final bid100 SEK
Bok, Sveriges släktregister Ovanåkers socken
Final bid1,100 SEK
Parti burkar retro
Parti burkar retro
Final bid100 SEK
Philips rullbandspelare
Philips rullbandspelare
Final bid50 SEK
Kopparbunke på smidesstativ, 1800-1900 tal
Final bid275 SEK
Final bid350 SEK
Soffbord IKEA, 1960-1970 tal
Soffbord IKEA, 1960-1970 tal
Final bid50 SEK
Hylla modern
Hylla modern
Golvlampa 1940-1950 tal
Golvlampa 1940-1950 tal
Final bid300 SEK
Spegel, modern i gammal stil
Spegel, modern i gammal stil
Final bid150 SEK
Rostfri hink 10L
Rostfri hink 10L
Final bid250 SEK
Karmstolar ek, 4 stycken, 1900-tal
Final bid1,500 SEK
Zinkbalja
Zinkbalja
Final bid200 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Final bid125 SEK
Textilkorg
Textilkorg
Final bid125 SEK
Karmstol 1900-tal
Karmstol 1900-tal
Final bid250 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Final bid2,800 SEK
Väggur s.k guldpendyl
Väggur s.k guldpendyl
Final bid125 SEK
Vävd textil
Vävd textil
Final bid450 SEK
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Final bid100 SEK
Spegel, modern i gammal stil
Spegel, modern i gammal stil
Final bid150 SEK
Virkat överkast
Virkat överkast
Final bid125 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Final bid75 SEK
Hylla modern
Hylla modern
Final bid75 SEK
Elljusstake GK P71
Elljusstake GK P71
Final bid250 SEK
Rökset 1900-tal
Rökset 1900-tal
Ljusstake Luma "Bukett" 1900-talets andra hälft
Final bid1,500 SEK
Spegel Swedish Grace, 1930-tal
Final bid450 SEK
Sällskapsspel "Shanghai-schack"
Final bid450 SEK
Oscar Sjölander olja på duk, signerad -87
Final bid200 SEK
Dragspel Record 202
Dragspel Record 202
Final bid125 SEK
Virkat överkast
Virkat överkast
Final bid200 SEK
Servisdelar Mateus, 23 delar
Servisdelar Mateus, 23 delar
Final bid1,900 SEK
Teglashållare 6 stycken, Sovjetunionen, 1900-tal
Final bid300 SEK
Fiskerullar, 5 stycken
Fiskerullar, 5 stycken
Final bid200 SEK
Skulpturer "Fohund" 1 par, 1900-tal
Final bid4,000 SEK