Edvin Svensson snidad träfigurin, signerad E.S 1968
Slutpris200 SEK
Edvin Svensson snidad träfigurin "Boxare" signerad E.S 1970
Slutpris175 SEK
Einar Norman (1896-1950) skulptur "Pojke" brons
Slutpris175 SEK
Skulptur brons "Sittande kvinna" signerad B.V
Slutpris300 SEK
Slipsnål guld, 14k
Slutpris500 SEK
Kikare 4x20
Slutpris50 SEK
Kikare Zenith 7x50
Slutpris700 SEK
Vägglampett 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Rörstrand "Ostindia" tallrikar, 5 stycken
Slutpris500 SEK
Bordsdekorationer svanar, 3 stycken
Slutpris125 SEK
Parti bijouterier
Slutpris350 SEK
Edvin Svensson träfiguriner ,4 stycken
Slutpris175 SEK
Bertha Nathanielsen (1869-1914) Royal Copenhagen vas
Slutpris4 600 SEK
Stiga Pro Hockey electric, hockeyspel
Slutpris400 SEK
Cocktailglas, 8 stycken
Slutpris175 SEK
Whiskyglas, 6 stycken
Slutpris200 SEK
Lampkupa frostat glas
Slutpris600 SEK
Konjakskupor kristall, 11 stycken
Slutpris500 SEK
Cocktailglas, 8 stycken
Slutpris175 SEK
Bringare + glas, 9 stycken
SlutprisInga bud
Parti diverse glas
SlutprisInga bud
Glögglas, 14 stycken + ishink
SlutprisInga bud
Bok "Min släkt Njutånger"
Slutpris450 SEK
Johan Petterson färglitografi "Hästar", signerad -98
Slutpris100 SEK
Mårten Andersson tryck "Kyssen"
Slutpris950 SEK
Mårten Andersson tryck "Dans på Ybo gård"
Slutpris300 SEK
Mårten Andersson tryck "Speleman"
Slutpris550 SEK
Elsie Tapper akvarell "Grekiskt ljus" signerad EeT
Slutpris75 SEK
Monica Andersson färglitografi, signerad 1992
Slutpris75 SEK
Lennart Jirlow färglitografi, signerad
Slutpris6 400 SEK
Göran Wärff Kosta Boda, Whiskyglas kristall, 13 stycken + ishink kristall
Slutpris150 SEK
Mårten Andersson tryck "Oravalla"
Slutpris700 SEK
Pär Ljusberg batiktavlor, 2 stycken, signerade
Slutpris350 SEK
Otto Gripensvärd originaletsning "Mälaren" signerad
Slutpris50 SEK
Taklampor 1 par, 1970-1980 tal
Slutpris600 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Metaren" signerad
Slutpris2 600 SEK
Hummel figurin, no: KF 54
Slutpris125 SEK
Jerker Andersson färglitografi "Tant Augusta" signerad
Slutpris850 SEK
Ranbogården Hälsingland spegellampetter, 1 par
Slutpris450 SEK
Bestick Duka, 48 delar
Slutpris75 SEK
Mårten Andersson tryck "Den vackra flickans hus"
Slutpris700 SEK
Dinky Toys samlarbil Volvo 122S
Slutpris175 SEK
Samlarbilar Chevrolet Special Deluxe + Ford Pickup, 1:25
Slutpris175 SEK
Pipstånka 1800-1900 tal
Slutpris100 SEK
Batong gummi
Slutpris75 SEK
Svepaskar, 3 stycken, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Petroff skinnjacka, storlek M
Slutpris50 SEK
Taklampa glob, modern
Slutpris125 SEK