Matta Gabbèh inanlou
Matta Gabbèh inanlou
Slutpris225 SEK
Stolar 1 par
Stolar 1 par
SlutprisInga bud
Stop "Björnjakten" 1800-1900 tal
Slutpris150 SEK
Vitrinskåp 1700-1800 tal
Vitrinskåp 1700-1800 tal
Slutpris5 000 SEK
Stolar 1 par, 1970-1980 tal
154
Stolar 1 par, 1970-1980 tal
SlutprisInga bud
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
SlutprisInga bud
Golvlampa Eskilstuna Lampfabrik, 1940-1950 tal
Slutpris350 SEK
Månskensampel tidigt 1900-tal
123
Månskensampel tidigt 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Taklampa Jugend, 1900-talets början
137
Slutpris3 000 SEK
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Slutpris175 SEK
Olja på duk, signerad N. Grecke
Slutpris600 SEK
Hallmöbel 3 lådor, 1970-1980 tal
Slutpris300 SEK
Spegel med trymå, 1940-1950 tal
Slutpris500 SEK
Soffa Karl Johan, 1800-talets mitt
Slutpris75 SEK
Karin Olsson olja på duk "Solig Dag 1979" signerad
Slutpris2 400 SEK
Knut Norman olja på pannå, signerad
SlutprisInga bud
Olja på duk otydlig signatur
Olja på duk otydlig signatur
Slutpris50 SEK
Jan erik Garland "Rit-Ola" teckning, signerad -50
Slutpris275 SEK
Hans Bjurman foto, signerad
Hans Bjurman foto, signerad
Slutpris100 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk "Stuga Söderåsen" signerad
Slutpris50 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg oljor på duk, 2 stycken, signerade
Slutpris75 SEK
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, signerad
SlutprisInga bud
Slutpris50 SEK
Hamborn olja på duk, signerad
Hamborn olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Spegel slipat glas, modern
Spegel slipat glas, modern
Slutpris250 SEK
Ytterfoder porslin, 4 stycken
Ytterfoder porslin, 4 stycken
Slutpris100 SEK
Slutpris50 SEK
Fågelbad alabaster, 1900-tal
Fågelbad alabaster, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Thomas Hellström Nittsjö keramik "Räv" signerad THO
Slutpris2 800 SEK
Kandelaber mässing, 1900-tal
Kandelaber mässing, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris225 SEK
Hamborn olja på duk, signerad
Hamborn olja på duk, signerad
Slutpris100 SEK
Reklamskylt plåt "DAF Service"
Slutpris700 SEK
Candy Design Norway figurin
Candy Design Norway figurin
Slutpris50 SEK
Thomas Hellström Nittsjö keramik "Rävunge" signerad THO
Slutpris225 SEK
Andreas Riis-Carstensen Danmark (1844-1906) olja på duk "Havsmotiv Hamn" signerad
Slutpris2 000 SEK
Hamborn olja på pannå, signerad
Slutpris175 SEK
Ebbe Höglund olja på duk, signerad 1972
Slutpris225 SEK
Kyrka med belysning
Kyrka med belysning
Slutpris350 SEK
Ebbe Höglund olja på duk, signerad 1969
Slutpris450 SEK
Olja på duk, signerad S.B
Olja på duk, signerad S.B
Slutpris350 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad
Slutpris500 SEK
Ebbe Höglund olja på duk, signerad
Slutpris75 SEK
SlutprisInga bud
V. Aaltona olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Kaffeservis import "Noritake" 33 delar
Slutpris50 SEK