Bokhyllor teak, 2 sektioner, 1950-1960 tal
Slutpris175 SEK
Kaffeservis-Teservis Japan, 21 delar, 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Irish Coffee set
Irish Coffee set
Slutpris200 SEK
Parti textilier
Parti textilier
Slutpris75 SEK
Broderad klocksträng
Broderad klocksträng
Slutpris150 SEK
Taklampa 1940-tal
Taklampa 1940-tal
Slutpris300 SEK
Månskensampel 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
Olja på duk otydlig signatur
Olja på duk otydlig signatur
Slutpris50 SEK
Varpsticka allmoge, 1800-tal
Varpsticka allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1952
Slutpris850 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1949
Slutpris1 000 SEK
Otto Lindberg olja på pannå, signerad 1948
Slutpris600 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1942
Slutpris275 SEK
Eva Jakobsson akvarell "Rosa nejlikor" signerad
Slutpris150 SEK
N. Landelius olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Palle Åberg olja på duk "Sameskola" signerad -59
Slutpris1 000 SEK
Per Englund olja på duk, signerad 1986
Slutpris1 300 SEK
Fönsterlampor 3 stycken, 1970-1980 tal
Slutpris250 SEK
Gullaskruf Lisa Larson design, ljuslyktor 1 par
Slutpris75 SEK
Karaff + glas, 6 stycken
Karaff + glas, 6 stycken
Slutpris200 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad
Slutpris275 SEK
Orrefors kristallvas, no: 4425-03
Slutpris125 SEK
Smörstol Norrala Hälsingland, allmoge 1800-tal
Slutpris3 800 SEK
Vaser slipad dekor, 3 stycken
Vaser slipad dekor, 3 stycken
SlutprisInga bud
Parti klockor
Parti klockor
Slutpris175 SEK
Mynt 1-kronor & 2-kronor, 7 stycken
Slutpris350 SEK
Thomas Hellström Nittsjö keramik "Varg" no: 6718
Slutpris2 600 SEK
Slutpris200 SEK
Tallrikar gröntonat glas, 6 stycken
Slutpris75 SEK
Minnesmynt Gustaf V 50-krona 1976 + 2-krona Gustaf Vasa 400 års minne 1921
Slutpris175 SEK
Silverpokaler, 3 stycken
Silverpokaler, 3 stycken
Slutpris550 SEK
Silver, 2 delar
Silver, 2 delar
Slutpris1 300 SEK
Soppslev silver, 1908
Soppslev silver, 1908
Slutpris850 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris200 SEK
Silverskedar, 8 stycken
Silverskedar, 8 stycken
Slutpris400 SEK
Sockerruska Svenskstämplat silver, 1800-tal
Slutpris1 400 SEK
Ljusstake silver, 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
Tennstop Carl Gustaf Wigholm Gävle, 1863
Slutpris175 SEK
Guldpendyl + vägglampetter 1 par, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Linneduk Gammeldräll
Linneduk Gammeldräll
Slutpris750 SEK
Mortlar mässing, 3 stycken
Mortlar mässing, 3 stycken
Slutpris75 SEK
Diverse silver
Diverse silver
Slutpris700 SEK
Ljusstakar nysilver, 1 par
Ljusstakar nysilver, 1 par
SlutprisInga bud
Ljusstakar mässing, 4 stycken, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Rex Valencia Hummelwerk, figurin porslin
SlutprisInga bud
DAO figurin porslin
DAO figurin porslin
Slutpris75 SEK
Figurin keramik, märkt MT
Figurin keramik, märkt MT
Slutpris125 SEK
Ljusstakar mässing 1 par, Wojidkow & Co Malmö, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK