244 Edvin Svensson snidad träfigurin "Boxare" signerad E.S 1970

6257a_8dc2c722bf4dfc5_med.jpeg
  • 6257a_8dc2c722bf4dfc5_sm.jpeg
  • 6257b_8dc2c722d2ddd6f_sm.jpeg
  • 6257c_8dc2c722e62dde4_sm.jpeg
  • 6257d_8dc2c722fafbce6_sm.jpeg
  • 6257e_8dc2c7230e8b9b2_sm.jpeg
  • 6257f_8dc2c7232331746_sm.jpeg
  • 6257g_8dc2c72339ca9bd_sm.jpeg
  • 6257h_8dc2c72356ccd80_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 39 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK