216 Guldpendyl + vägglampetter 1 par, 1900-tal

6229a_8dc2be8c4010ab9_med.jpeg
  • 6229a_8dc2be8c4010ab9_sm.jpeg
  • 6229b_8dc2be8c6266316_sm.jpeg
  • 6229c_8dc2be8c7f3fc8e_sm.jpeg
  • 6229d_8dc2be8c9bda505_sm.jpeg
  • 6229e_8dc2be8cb92b646_sm.jpeg
  • 6229f_8dc2be8cd18c129_sm.jpeg
  • 6229g_8dc2be8cebbf62c_sm.jpeg
  • 6229h_8dc2be8d0695dad_sm.jpeg
  • 6229i_8dc2be8d1f56bfe_sm.jpeg
  • 6229j_8dc2be8d37d9e7f_sm.jpeg
  • 6229k_8dc2be8d5481117_sm.jpeg
  • 6229l_8dc2be8d75a0889_sm.jpeg
  • 6229m_8dc2be8d92edc6c_sm.jpeg
  • 6229n_8dc2be8db0108fa_sm.jpeg

Klocka H 50 cm, B 33 cm. Nyckel medföljer.

Lampetter H 25 cm.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK