152 Stolar 1 par

6165a_8dc2bce8ecd37c9_med.jpeg
  • 6165a_8dc2bce8ecd37c9_sm.jpeg
  • 6165b_8dc2bce9037b210_sm.jpeg
  • 6165c_8dc2bce91efe5c4_sm.jpeg
  • 6165d_8dc2bce93a3e8a4_sm.jpeg
  • 6165e_8dc2bce951c06fd_sm.jpeg
  • 6165f_8dc2bce968316ff_sm.jpeg
  • 6165g_8dc2bce9809ab32_sm.jpeg
  • 6165h_8dc2bce99827c5d_sm.jpeg
  • 6165i_8dc2bce9ae18cc6_sm.jpeg
  • 6165j_8dc2bce9c59174d_sm.jpeg
  • 6165k_8dc2bce9dada8b0_sm.jpeg
  • 6165l_8dc2bce9f04be72_sm.jpeg

Fast stoppad sits.

  • Skick:Bruksslitage. Lagningar.
  • Storlek:Sitthöjd 50 cm, rygghöjd 82 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK