Nötknäppare mässing, 1900-tal
Nötknäppare mässing, 1900-tal
Slutpris275 SEK
Anna-Lisa Thomson Uppsala Ekeby "Ängsblom" 9 delar
489
Slutpris75 SEK
Parti diverse
Parti diverse
Slutpris200 SEK
Parti mässingsföremål
491
Parti mässingsföremål
Slutpris400 SEK
Parti örngott, 12 stycken
492
Parti örngott, 12 stycken
Slutpris275 SEK
Parti handdukar, 11 stycken
493
Parti handdukar, 11 stycken
Slutpris175 SEK
Parti textilier
495
Parti textilier
Slutpris125 SEK
Parti lakan, 10 stycken
Parti lakan, 10 stycken
Slutpris100 SEK
Parti lakan, 10 stycken
497
Parti lakan, 10 stycken
Slutpris100 SEK
Parti textilier
498
Parti textilier
SlutprisInga bud
Kryddburkar med hylla, plåt, 1920-1930 tal
499
Slutpris350 SEK
Äkta matta
Äkta matta
Slutpris800 SEK
Parti handdukar, 11 stycken
Parti handdukar, 11 stycken
Slutpris175 SEK
Vinterdäck Ford Escort, 4 stycken
Slutpris125 SEK
Göran Andersson Uppsala Ekeby, fågel
Slutpris125 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Beata" signerad L.L
Slutpris1 200 SEK
Ljusstakar mässing 1 par, 1800-tal
Slutpris150 SEK
Volkswagen typ 1, årsmodell 1957
500
Slutpris52 000 SEK
Ljusstakar mässing, 2 stycken, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Bertil Vallien Kosta Boda, Artist Collection Sweden, skål signerad no: 58015
Slutpris125 SEK
Dalahästar 3 stycken, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Silverskedar "Jämtlandsskeden" GAB, 12 stycken, 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Vicke Lindstrand Kosta Boda "City" 31 delar
Slutpris550 SEK
Mari Simmulson Uppsala Ekeby "Trinidad" vas
514
Slutpris250 SEK
Silverbägare 3 stycken
Silverbägare 3 stycken
Slutpris500 SEK
Ljusstakar silver, 1 par & Ljusstakar nysilver, 1 par
Slutpris125 SEK
Kockum emalj, 4 delar
Kockum emalj, 4 delar
Slutpris100 SEK
Figurin trä, 1900-tal
Figurin trä, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Mässing 4 delar
Mässing 4 delar
Slutpris75 SEK
Släpvagn Hälsinge trailer HTV1300, årsmodell 2001
Slutpris5 400 SEK
Sparbössa "Gulaschbaron" gips, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Volkswagen 1200 lim 113, årsmodell 1965
Slutpris5 200 SEK
Gudrun Pierre Pålgård skulpturer, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Gustavsberg blåvit kruka & lerfat Tyskland
SlutprisInga bud
Bulkruka koppar, 1800-tal
523
Bulkruka koppar, 1800-tal
Slutpris150 SEK
Silverbägare 1700-tal
516
Silverbägare 1700-tal
Slutpris1 300 SEK
Koppar 3 delar, 1800-tal
524
Koppar 3 delar, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Afrikanska figurer, Kongo 1960-tal
525
Slutpris50 SEK
Schackspel sten, Afrika 1900-tal
526
Slutpris200 SEK
Svepask allmoge, 1800-tal
528
Svepask allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Brännvinsflaska & bulkruka koppar, 1800-tal
Slutpris75 SEK
Parti vinylskivor EP
Parti vinylskivor EP
SlutprisInga bud
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Slutpris50 SEK
Parti vinylskivor LP
531
Parti vinylskivor LP
Slutpris50 SEK
Parti vinylskivor LP
532
Parti vinylskivor LP
Slutpris50 SEK
Bordslampa-fönsterlampa 1960-1970 tal
533
Slutpris50 SEK
Bordsoljelampa sekelskiftet
534
Bordsoljelampa sekelskiftet
Slutpris150 SEK
Tennfat 4 stycken, 1700-1800 tal
527
Slutpris200 SEK