520 Gudrun Pierre Pålgård skulpturer, 2 stycken

2869a_8dbcf19fbbfda85_med.jpeg
  • 2869a_8dbcf19fbbfda85_sm.jpeg
  • 2869b_8dbcf19fd3b61b8_sm.jpeg
  • 2869c_8dbcf19fee7b68c_sm.jpeg
  • 2869d_8dbcf1a007639f2_sm.jpeg
  • 2869e_8dbcf1a022cee62_sm.jpeg
  • 2869f_8dbcf1a03c4661b_sm.jpeg
  • 2869g_8dbcf1a05498b7c_sm.jpeg

Keramik. En med lagning i arm & hatt.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 22 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK