Skåp IKEA "Contur" 1950-1960 tal
Slutpris2 600 SEK
Näverburk Erik Gustav Kring, signerad Å. Norrala 26/11 1997
Slutpris1 000 SEK
Karl Tirén akvarell, signerad 1940
Slutpris650 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Jägaren" provtryck, signerad 1975
Slutpris3 000 SEK
Tennstop Bauman Gottlob Friedrich, Hudiksvall
Slutpris450 SEK
Einar Svedin olja på duk "Jesus går på vatten till lärjungarna i båten" signerad E. Svedin
Slutpris4 600 SEK
Jan Bergström olja på duk "Båtar" signerad 1999
Slutpris275 SEK
Dosor 4 stycken, 1800-1900 tal
Slutpris150 SEK
Vrilskål 1700-1800 tal
Vrilskål 1700-1800 tal
Slutpris2 600 SEK
Carl Fagerlund Orrefors bordslampa
Slutpris1 800 SEK
Olja på pannå signerad Silfwerbrand
Slutpris225 SEK
Vällingklocka mässing, 1900-tal
Slutpris850 SEK
Trätavla "Dr-Christinas-Chacht" signerad John
SlutprisInga bud
Tavla-tryck efter Joh Cardon "Anders Celsius"
SlutprisInga bud
Tavla-tryck efter Frans Lindberg "I bröllopsgården"
SlutprisInga bud
Parti diverse konstglas
Parti diverse konstglas
Slutpris125 SEK
Parti böcker, Margit Sandemo "Sagan om isfolket" 36 delar
Slutpris175 SEK
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell, signerad 1978
Slutpris300 SEK
Väggplafonder 1 par, 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris1 800 SEK
Spegel 1980-1990 tal
Spegel 1980-1990 tal
Slutpris200 SEK
Vikter i ställ, 9 stycken
Vikter i ställ, 9 stycken
Slutpris200 SEK
Transistorradio Centrum Mambo
Transistorradio Centrum Mambo
Slutpris250 SEK
Kjell Engman Kosta Boda, ljusstakar 5 stycken
Slutpris950 SEK
Tavla, bemålat trä "Jesus sista måltid" 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
Reparationshandbok, Volvo 240 1975-1987
Slutpris75 SEK
Lavalampa retro
Lavalampa retro
Slutpris150 SEK
Tavla Gustaf VI Adolf
Tavla Gustaf VI Adolf
SlutprisInga bud
Elvis canvastryck
Elvis canvastryck
Slutpris50 SEK
Ursula Schütz litografi "Blankvatten" signerad
Slutpris100 SEK
Bror Ingemar olja på pannå, signerad -54
Slutpris125 SEK
Värmebox 12 volt
Värmebox 12 volt
Slutpris225 SEK
Olja på pannå, otydlig signatur
SlutprisInga bud
Theddy Skog träsnitt "Katarina kyrka Stockholm"
Slutpris50 SEK
Jan Lundqvist provtryck, signerad
SlutprisInga bud
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris100 SEK
Färglitografi "I jorden samlar en kraft" otydlig signatur
Slutpris75 SEK
Annie Krokfors olja på pannå, signerad -48
Slutpris150 SEK
Koppartavla otydlig signatur
Koppartavla otydlig signatur
Slutpris50 SEK
Sture Meijer litografi, signerad -90
Slutpris100 SEK
Per Forsell fototryck "Linbodar Trolldalen Växbo" signerad 1966
Slutpris600 SEK
Maria Stensson olja på duk, signerad -77
SlutprisInga bud
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1947
Slutpris650 SEK
Eugen Trost Gefle "Zebra" flintgods, fat 3 stycken
Slutpris125 SEK
Otto Lindberg olja på duk "Fullriggare" signerad 1932
Slutpris2 000 SEK
Bordslampa-fönsterlampa mässing
Slutpris200 SEK
Allmogeföremål
Allmogeföremål
Slutpris125 SEK
Grundig skivbandspelare
Grundig skivbandspelare
Slutpris175 SEK