505 Göran Andersson Uppsala Ekeby, fågel

2854a_8dbcf111f3408c8_med.jpeg
  • 2854a_8dbcf111f3408c8_sm.jpeg
  • 2854b_8dbcf112081e2f8_sm.jpeg
  • 2854c_8dbcf1121d61565_sm.jpeg
  • 2854d_8dbcf1123131b51_sm.jpeg
  • 2854e_8dbcf11245611cd_sm.jpeg
  • 2854f_8dbcf1125a46bbb_sm.jpeg
  • 2854g_8dbcf11272bed66_sm.jpeg
  • 2854h_8dbcf112897e52f_sm.jpeg

Etikettmärkt & signerad. Lergods, delvis glaserad.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 8.5 cm, L 11 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK