466 Vicke Lindstrand Kosta Boda "City" 31 delar

2815a_8dbceeb44622954_med.jpeg
  • 2815a_8dbceeb44622954_sm.jpeg
  • 2815b_8dbceeb45fe30fc_sm.jpeg
  • 2815c_8dbceeb47908611_sm.jpeg
  • 2815d_8dbceeb490e3be9_sm.jpeg
  • 2815e_8dbceeb4a9f8329_sm.jpeg
  • 2815f_8dbceeb4c324dbb_sm.jpeg
  • 2815g_8dbceeb4dad372d_sm.jpeg

8st fotglas. H 13.5 cm, Diameter 6 cm.

8st likörglas. H 10.5 cm, Diameter 4.5 cm.

7st selterglas, 1 med nagg. H 6 cm, Diameter 5 cm.

8st snapsglas. H 10.5 cm, Diameter 4 cm.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK