- Furniture & MirrorsRensa filter
669
Sidobord sekelskiftet
Slutpris150 SEK
672
Pelarbord sekelskiftet
Slutpris50 SEK
680
Jalusiskåp Kågens, 1960-tal
Slutpris225 SEK
679
Fåtölj skinn, Kebe Danmark
Slutpris550 SEK
687
Spegel Fröseke, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
689
Köksstege 1940-1950 tal
Slutpris250 SEK
693
Sidobord-sängbord 1970-1980 tal
Slutpris100 SEK
696
Stolar 1 par, Bjärnums slöjdfabrik AB, 1940-1950 tal
Slutpris175 SEK
690
Hylla J.E Sundström Enånger, 1900-tal
Slutpris150 SEK
710
Slagbord & stolar, 2 stycken, moderna
Slutpris100 SEK
712
Sängbord teak 1 par, AB Carlströms möbelfabrik, 1950-1960 tal
Slutpris900 SEK
716
Karmstol ek, 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
718
Soffbord "Anika" design Anika Reuterswärd
Slutpris50 SEK
713
Sidobord IKEA "Lövet"
Slutpris550 SEK
714
Sidobord teak, 1950-1960 tal
Slutpris200 SEK
717
Soffbord teak, 1960-tal
Slutpris250 SEK
715
Sideboard teak, 1950-1960 tal
Slutpris2 800 SEK
752
Piedestal
Slutpris125 SEK
753
Piedestal rotting
Slutpris100 SEK
755
Blombord rotting, 1940-1950 tal
Slutpris500 SEK
756
Ekbuffe 1930-1940 tal
Slutpris275 SEK
757
Sidobord 1970-1980 tal
SlutprisInga bud
758
Buffe-sidobord ek, 1930-1940 tal
Slutpris400 SEK
759
Matgrupp "Äpplet" ek, 1930-1940 tal
Slutpris550 SEK
760
Gungstol 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
761
Salongsbord sekelskiftet
Slutpris100 SEK