715 Sideboard teak, 1950-1960 tal

3064a_8dbd13b6488aca4_med.jpeg
  • 3064a_8dbd13b6488aca4_sm.jpeg
  • 3064b_8dbd13b666cbcf5_sm.jpeg
  • 3064c_8dbd13b684ee4e6_sm.jpeg
  • 3064d_8dbd13b6a644034_sm.jpeg
  • 3064e_8dbd13b6bf29210_sm.jpeg
  • 3064f_8dbd13b6d84e365_sm.jpeg
  • 3064g_8dbd13b6f0da1cd_sm.jpeg
  • 3064h_8dbd13b705d01f2_sm.jpeg
  • 3064i_8dbd13b721c2fc2_sm.jpeg

Skjutdörrar vardera sida med bakomliggande hyllplan. Mittdel 5 lådor.

  • Skick:Bruksslitage. Fanerskador.
  • Storlek:H 77 cm, L 160 cm, D 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK