756 Ekbuffe 1930-1940 tal

3105a_8dbd1624af4b491_med.jpeg
  • 3105a_8dbd1624af4b491_sm.jpeg
  • 3105b_8dbd1624cb5fda8_sm.jpeg
  • 3105c_8dbd1624e868771_sm.jpeg
  • 3105d_8dbd162502a9124_sm.jpeg
  • 3105e_8dbd16251d1a4d2_sm.jpeg
  • 3105f_8dbd1625343cf32_sm.jpeg
  • 3105g_8dbd16254939038_sm.jpeg
  • 3105h_8dbd1625627b940_sm.jpeg

2 lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan.

  • Skick:Bruksslitage & repor.
  • Storlek:H 97 cm, L 100 cm, D 55 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK