759 Matgrupp "Äpplet" ek, 1930-1940 tal

3108a_8dbd1637dd8177a_med.jpeg
  • 3108a_8dbd1637dd8177a_sm.jpeg
  • 3108b_8dbd1637f79df03_sm.jpeg
  • 3108c_8dbd163810c8c0b_sm.jpeg
  • 3108d_8dbd163833d66ce_sm.jpeg
  • 3108e_8dbd16384ff9277_sm.jpeg
  • 3108f_8dbd1638685aaf4_sm.jpeg
  • 3108g_8dbd163880bb6cd_sm.jpeg
  • 3108h_8dbd16389e927db_sm.jpeg
  • 3108i_8dbd1638bd57743_sm.jpeg
  • 3108j_8dbd1638d5b34be_sm.jpeg
  • 3108k_8dbd1638ef03238_sm.jpeg
  • 3108l_8dbd1639088cac1_sm.jpeg

Bord med 2st iläggsskivor. H 80 cm, L 140 cm, B 100 cm, 2st skivor 80 cm.

4st stolar, löst stoppade sitsar. Sitthöjd 46 cm, rygghöjd 103 cm.

  • Skick:Bruksslitage & repor.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK