718 Soffbord "Anika" design Anika Reuterswärd

3067a_8dbd13cfec95c73_med.jpeg
  • 3067a_8dbd13cfec95c73_sm.jpeg
  • 3067b_8dbd13d000e12e3_sm.jpeg
  • 3067c_8dbd13d0156661a_sm.jpeg
  • 3067d_8dbd13d02842260_sm.jpeg

Skiva i glas. Stomme körsbär.

  • Skick:Bruksslitage & repor. Mindre nagg i skiva.
  • Storlek:H 48 cm, L 140 cm, B 80 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK