680 Jalusiskåp Kågens, 1960-tal

3029a_8dbd0a8b6c0f9bb_med.jpeg
  • 3029a_8dbd0a8b6c0f9bb_sm.jpeg
  • 3029b_8dbd0a8b89b47e9_sm.jpeg
  • 3029c_8dbd0a8ba27704e_sm.jpeg
  • 3029d_8dbd0a8bba2bb85_sm.jpeg
  • 3029e_8dbd0a8bd7db132_sm.jpeg
  • 3029f_8dbd0a8bee0da0a_sm.jpeg
  • 3029g_8dbd0a8c04848df_sm.jpeg
  • 3029h_8dbd0a8c1bb9044_sm.jpeg

Jalusidörrar med bakomliggande hyllplan & förvaring. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 75 cm, L 104 cm, D 43 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK