344 Carl-Harry Stålhane Rörstrand "Tuva" 14 delar

1712a_8dbb51d660739f2_med.jpeg
  • 1712a_8dbb51d660739f2_sm.jpeg
  • 1712b_8dbb51d6678fe5f_sm.jpeg
  • 1712c_8dbb51d67045bbb_sm.jpeg
  • 1712d_8dbb51d67903a39_sm.jpeg
  • 1712e_8dbb51d68114eaa_sm.jpeg
  • 1712f_8dbb51d68894e23_sm.jpeg
  • 1712g_8dbb51d68f8a9de_sm.jpeg
  • 1712h_8dbb51d69879cf9_sm.jpeg
  • 1712i_8dbb51d69f20505_sm.jpeg
  • 1712j_8dbb51d6a5ee021_sm.jpeg

5st mattallrikar, Diameter 24 cm. 5st assietter, Diameter 18 cm. 2st uppläggningsfat. Karott. Såskanna. Bruksslitage. Någon del med nagg i underkant.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK