- Möbler & SpeglarRensa filter
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris4 200 SEK
Stolar-drakstolar 1 par, fornnordisk stil, 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Slutpris125 SEK
Tidningsställ rotting, 1940-1950 tal
Slutpris200 SEK
Carl Malmsten "Bergshamra" soffa
Slutpris1 800 SEK
Pall furu "Ringo" IKEA
Slutpris100 SEK
Skåp med dörr
Slutpris75 SEK
Kontorsstol
SlutprisInga bud
Serveringsvagn rotting, 1940-1950 tal
Slutpris450 SEK
Stolar "Åkerblom stolen" 1 par, 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Trågsoffa rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris650 SEK
Rakspegel 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
Stolar rotting, 1 par
Slutpris450 SEK
Bord 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Slutpris500 SEK
Snedklaff 1800-tal
Slutpris1 400 SEK
Fåtöljer skinn "Interface" club-modell, 1 par
Slutpris800 SEK
Skrivbord Bertil Fridhagen, Bodafors
Slutpris850 SEK
Stolar björk, Empire, 6 stycken
Slutpris225 SEK
Kassaskåp Hadak, brandklass 90 P
Slutpris450 SEK
Stol Bertil Fridhagen, Bodafors
Slutpris50 SEK
Skrivbord 1900-tal + Pall sekelskiftet
Slutpris300 SEK
Fåtölj IKEA, modern
Slutpris250 SEK
Soffa skinn, Club-modell, 1970-1980 tal
Slutpris700 SEK
Klaffbord 1900-tal
Slutpris500 SEK
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Slutpris1 100 SEK
Sidobord med klaffar, 1980-1990 tal
Slutpris50 SEK
Pall 1900-tal
Slutpris125 SEK
Byrå 4 lådor, sekelskiftet
Slutpris125 SEK
Byrå 4 lådor, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Stol 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Skrivbord/spelbord 1900-tal
Slutpris200 SEK
Skänk 1900-tal
Slutpris300 SEK
Vitrinskåp modernt
Slutpris175 SEK
Markis el
Slutpris2 800 SEK
Matgrupp IKEA
Slutpris250 SEK
Solstolar, 1 par
Slutpris300 SEK
Bord modernt
SlutprisInga bud
Tamburmajor
Slutpris225 SEK
Möbelgrupp, 3 delar
Slutpris175 SEK
Taburett Barock-stil, 1800-tal
Slutpris75 SEK
Balkonggrupp modern
Slutpris500 SEK
Skänk modern
Slutpris1 100 SEK
Chiffonjé 1800-tal
Slutpris125 SEK
Vitrinskåp modern
Slutpris125 SEK
Skänk modern
Slutpris50 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Slutpris50 SEK
Skåp ek, Renässans-stil, 1900-tal
Slutpris300 SEK