Edvin Svensson snidad träfigurin, signerad E.S 1968
Final bid200 SEK
Edvin Svensson snidad träfigurin "Boxare" signerad E.S 1970
Final bid175 SEK
Einar Norman (1896-1950) skulptur "Pojke" brons
Final bid175 SEK
Skulptur brons "Sittande kvinna" signerad B.V
Final bid300 SEK
Slipsnål guld, 14k
Final bid500 SEK
Kikare 4x20
Final bid50 SEK
Kikare Zenith 7x50
Final bid700 SEK
Vägglampett 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
Rörstrand "Ostindia" tallrikar, 5 stycken
Final bid500 SEK
Bordsdekorationer svanar, 3 stycken
Final bid125 SEK
Parti bijouterier
Final bid350 SEK
Edvin Svensson träfiguriner ,4 stycken
Final bid175 SEK
Bertha Nathanielsen (1869-1914) Royal Copenhagen vas
Final bid4,600 SEK
Stiga Pro Hockey electric, hockeyspel
Final bid400 SEK
Cocktailglas, 8 stycken
Final bid175 SEK
Whiskyglas, 6 stycken
Final bid200 SEK
Lampkupa frostat glas
Final bid600 SEK
Konjakskupor kristall, 11 stycken
Final bid500 SEK
Cocktailglas, 8 stycken
Final bid175 SEK
Bringare + glas, 9 stycken
Parti diverse glas
Glögglas, 14 stycken + ishink
Bok "Min släkt Njutånger"
Final bid450 SEK
Johan Petterson färglitografi "Hästar", signerad -98
Final bid100 SEK
Mårten Andersson tryck "Kyssen"
Final bid950 SEK
Mårten Andersson tryck "Dans på Ybo gård"
Final bid300 SEK
Mårten Andersson tryck "Speleman"
Final bid550 SEK
Elsie Tapper akvarell "Grekiskt ljus" signerad EeT
Final bid75 SEK
Monica Andersson färglitografi, signerad 1992
Final bid75 SEK
Lennart Jirlow färglitografi, signerad
Final bid6,400 SEK
Göran Wärff Kosta Boda, Whiskyglas kristall, 13 stycken + ishink kristall
Final bid150 SEK
Mårten Andersson tryck "Oravalla"
Final bid700 SEK
Pär Ljusberg batiktavlor, 2 stycken, signerade
Final bid350 SEK
Otto Gripensvärd originaletsning "Mälaren" signerad
Final bid50 SEK
Taklampor 1 par, 1970-1980 tal
Final bid600 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Metaren" signerad
Final bid2,600 SEK
Hummel figurin, no: KF 54
Final bid125 SEK
Jerker Andersson färglitografi "Tant Augusta" signerad
Final bid850 SEK
Ranbogården Hälsingland spegellampetter, 1 par
Final bid450 SEK
Bestick Duka, 48 delar
Final bid75 SEK
Mårten Andersson tryck "Den vackra flickans hus"
Final bid700 SEK
Dinky Toys samlarbil Volvo 122S
Final bid175 SEK
Samlarbilar Chevrolet Special Deluxe + Ford Pickup, 1:25
Final bid175 SEK
Pipstånka 1800-1900 tal
Final bid100 SEK
Batong gummi
Final bid75 SEK
Svepaskar, 3 stycken, 1900-tal
Final bid400 SEK
Petroff skinnjacka, storlek M
Final bid50 SEK
Taklampa glob, modern
Final bid125 SEK