243 Edvin Svensson snidad träfigurin, signerad E.S 1968

6256a_8dc2c7206b98af2_med.jpeg
  • 6256a_8dc2c7206b98af2_sm.jpeg
  • 6256b_8dc2c720829ad9b_sm.jpeg
  • 6256c_8dc2c7209863fe2_sm.jpeg
  • 6256d_8dc2c720ae8301a_sm.jpeg
  • 6256e_8dc2c720c44480d_sm.jpeg
  • 6256f_8dc2c720db35bc9_sm.jpeg
  • 6256g_8dc2c720fbd3301_sm.jpeg
  • 6256h_8dc2c721143a42c_sm.jpeg
  • 6256i_8dc2c721352be58_sm.jpeg

Med dedikation.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 25 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK