Rörstrand "Ostindia" matservis, 32 delar
Final bid2,400 SEK
Mårten Andersson olja på plywood, signerad 1964
Final bid28,000 SEK
Vinkanna silver, 1800-1900 tal
Final bid6,000 SEK
Karl Tirén (1869-1955) olja på duk, signerad 1947
Final bid3,200 SEK
Royal Copenhagen "Brown Rose" kaffeservis, 49 delar
Final bid650 SEK
Vicke Lindstrand Kosta Boda "Sjögräs" vas, signerad Kosta 41717 V. Lindstrand V
Final bid250 SEK
Skåp-barskåp
Skåp-barskåp
Final bid550 SEK
Stol 1900-tal
Stol 1900-tal
Final bid100 SEK
Bockbord 1800-1900 tal
Bockbord 1800-1900 tal
Final bid2,400 SEK
Möbelgrupp, bord + stolar rokoko-stil, 1 par, 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
Fåtölj Emma, 1940-1950 tal
Fåtölj Emma, 1940-1950 tal
Final bid200 SEK
Fåtölj Emma, 1940-1950 tal
Fåtölj Emma, 1940-1950 tal
Final bid250 SEK
Kandelaber 1800-1900 tal
Kandelaber 1800-1900 tal
Final bid3,800 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid250 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Final bid450 SEK
Jutlandia trädgårdsstolar, 1 par
Final bid150 SEK
Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-tal
Final bid5,200 SEK
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Final bid450 SEK
Vitrinskåp IKEA "Bonde" 1 par
Vitrinskåp IKEA "Bonde" 1 par
Final bid550 SEK
Byrå Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid350 SEK
Alf Svensson "Interiör" Dux fåtölj, 1950-tal
Final bid650 SEK
Tamburmajor furu, 1900-tal
Tamburmajor furu, 1900-tal
Final bid200 SEK
Fåtölj skinn, 1900-tal
Fåtölj skinn, 1900-tal
Final bid200 SEK
Stolar s.k Svenska modellen, 1 par, Gustaviansk stil 1900-tal
Final bid150 SEK
Stol s.k Nollstol, Gustaviansk stil 1900-tal
Final bid75 SEK
Bord modernt
Bord modernt
Final bid250 SEK
Stolar 1 par, 1900-talets första hälft
Final bid75 SEK
Cafébord "Coca-Cola" modern
Cafébord "Coca-Cola" modern
Final bid400 SEK
Fotpall 1950-1960 tal
Fotpall 1950-1960 tal
Final bid1,100 SEK
Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-talets mitt
Final bid1,100 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Final bid400 SEK
Johannes Andersen Trensum fåtölj skinn
Final bid3,600 SEK
Radiogrammofon Dux
Radiogrammofon Dux
Final bid75 SEK
Möbelgrupp rokoko-stil, 1900-tal
Final bid50 SEK
Skänkskåp Norrala Hälsingland, allmoge 1800-tal
Final bid21,000 SEK
Stolar rokoko-stil, 4 stycken, 1900-tal
Final bid100 SEK
Bord rokoko-stil, 1900-tal
Bord rokoko-stil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Soffkrön
Soffkrön
Final bid50 SEK
Cafébord 1 par, 1900-talets senare del
Final bid450 SEK
Pall furu, 1970-1980 tal
Pall furu, 1970-1980 tal
Final bid125 SEK
Stolar Leksands-modell, Erkers Siljansnäs, 6 stycken
Final bid3,800 SEK
Pall furu, 1900-tal
Pall furu, 1900-tal
Final bid50 SEK
Pall furu, 1900-tal
Pall furu, 1900-tal
Final bid75 SEK
Slagbord 1800-1900 tal
Slagbord 1800-1900 tal
Final bid950 SEK
Soffa rotting, 1960-1970 tal
Soffa rotting, 1960-1970 tal
Final bid500 SEK
Final bid3,800 SEK
Piedestal kolonial-stil, 1900-tal
Final bid650 SEK
Cafégrupp 1900-talets senare del
Final bid800 SEK