246 Skulptur brons "Sittande kvinna" signerad B.V

6259a_8dc2c727403e1c4_med.jpeg
  • 6259a_8dc2c727403e1c4_sm.jpeg
  • 6259b_8dc2c72756dcb2c_sm.jpeg
  • 6259c_8dc2c7276edfdb5_sm.jpeg
  • 6259d_8dc2c7278d05392_sm.jpeg
  • 6259e_8dc2c727a67e5a9_sm.jpeg
  • 6259f_8dc2c727be58488_sm.jpeg

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 21 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK