Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Final bid200 SEK
Ljuster 1800-tal
Ljuster 1800-tal
Final bid75 SEK
Ljusstake mässing, senbarock, 1700-tal
Final bid400 SEK
Byrå 5 lådor, sekelskiftet
Byrå 5 lådor, sekelskiftet
Final bid100 SEK
Hans-Agne Jakobsson Åhus AB, sidobord teak, 1 par
437
Final bid5,200 SEK
Kontorsstol 1900-tal
Kontorsstol 1900-tal
Final bid350 SEK
Sängskåp "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 1900-2000 tal
Final bid1,300 SEK
Matta Rosenkelim
Matta Rosenkelim
Final bid8,200 SEK
Äkta matta Kina
Äkta matta Kina
Final bid900 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Final bid3,200 SEK
Sandrose ljusträd, 1 par
Sandrose ljusträd, 1 par
Final bid350 SEK
Skåp Rengsjö Hälsingland, allmoge 1800-tal
Final bid5,400 SEK
Skidor 1 par, 1800-1900 tal
Skidor 1 par, 1800-1900 tal
Final bid100 SEK
Hjort Knudsen soffa
Hjort Knudsen soffa
Final bid175 SEK
Uno Westerberg Pukeberg konstglas, 4 delar
Final bid50 SEK
Olja på duk okänd konstnär, signerad
Final bid700 SEK
S. Valentin olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Äkta matta Pakistan
Äkta matta Pakistan
Final bid1,500 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Final bid5,800 SEK
Taklampa 1980-1990 tal
Taklampa 1980-1990 tal
Vikter mässing, 6 stycken
Vikter mässing, 6 stycken
Final bid75 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Final bid3,000 SEK
Takkrona Globen AB, modern
Takkrona Globen AB, modern
Final bid175 SEK
Byrå "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 1900-2000 tal
Final bid3,000 SEK
Takkrona 1930-1940 tal
469
Takkrona 1930-1940 tal
Final bid225 SEK
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Final bid200 SEK
Johanna Charlotta Lundberg olja på duk, 1800-tal
Final bid1,500 SEK
Taklampa 1970-1980 tal
471
Taklampa 1970-1980 tal
C.J Öfverbeck olja på duk, signerad
Final bid100 SEK
Takkrona 1960-1970 tal
472
Takkrona 1960-1970 tal
Final bid900 SEK
Takkrona 1970-1980 tal
473
Takkrona 1970-1980 tal
Final bid225 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Final bid1,200 SEK
Stolar 8 stycken, 1960-1970 tal
474
Final bid50 SEK
Stolar 2 stycken, Leksands-modell, allmoge 1800-tal
Final bid100 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Fåtölj rotting, 1900-tal
Fåtölj rotting, 1900-tal
Final bid125 SEK
Köksstege trä, 1930-1940 tal
Köksstege trä, 1930-1940 tal
Final bid700 SEK
Pall furu, 1970-1980 tal
Pall furu, 1970-1980 tal
Byrå teak, 1950-1960 tal
Byrå teak, 1950-1960 tal
Final bid650 SEK
Blombänk string-modell, 1950-1960 tal
484
Final bid500 SEK
Pallar 3 stycken, 1960-1970 tal
Final bid150 SEK
Stolar hopfällbara, 4 stycken
Stolar hopfällbara, 4 stycken
Final bid100 SEK
Serveringsvagn 1940-1950 tal
487
Serveringsvagn 1940-1950 tal
Final bid950 SEK
Golvlampa 1930-1940 tal
488
Golvlampa 1930-1940 tal
Final bid300 SEK
Stolar s.k åttastegsstolar, 2 stycken, allmoge 1800-tal
Final bid200 SEK
Lådspegel s.k pigtittare, 1900-talets första hälft
493
Final bid75 SEK
Pallar 6 stycken, 1960-1970 tal
486
Final bid850 SEK
Julgransfot gjutjärn, 1900-tal
495
Final bid175 SEK