474 Stolar 8 stycken, 1960-1970 tal

4639a_8dbfbddbde0f288_med.jpeg
  • 4639a_8dbfbddbde0f288_sm.jpeg
  • 4639b_8dbfbddbf757174_sm.jpeg
  • 4639c_8dbfbddc1183fd6_sm.jpeg
  • 4639d_8dbfbddc2a957a2_sm.jpeg
  • 4639e_8dbfbddc42a6825_sm.jpeg
  • 4639f_8dbfbddc5902937_sm.jpeg
  • 4639g_8dbfbddc72c449a_sm.jpeg
  • 4639h_8dbfbddc8e59db3_sm.jpeg

Kromad stomme. Sits & rygg i gjuten plast.

  • Condition:Bruksslitage & repor.
  • Dimensions:Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 75 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK