480 Fåtölj rotting, 1900-tal

4645a_8dbfbdeee2e45cd_med.jpeg
  • 4645a_8dbfbdeee2e45cd_sm.jpeg
  • 4645b_8dbfbdeef987258_sm.jpeg
  • 4645c_8dbfbdef105d350_sm.jpeg
  • 4645d_8dbfbdef266d080_sm.jpeg
  • 4645e_8dbfbdef3dece47_sm.jpeg

  • Condition:Bruksslitage. Fläckar. Påbättrad färg.
  • Dimensions:Sitthöjd 39 cm, rygghöjd 100 cm, B 70 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK