Stolar 6 stycken, Axel Larsson Svängsta stilmöbler, 1940-1950 tal
Final bid1,900 SEK
Skrivbord rokoko-stil, 1900-tal
Final bid1,500 SEK
Kameror, 5 stycken
Kameror, 5 stycken
Final bid150 SEK
Parti glödlampor
Parti glödlampor
Final bid175 SEK
Takkrona rokoko-stil, 1900-tal
Final bid600 SEK
Bord, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden, 1960-tal
Final bid1,700 SEK
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971
Final bid50 SEK
Guldmynt Fredrik VIII, 1908
Guldmynt Fredrik VIII, 1908
Final bid1,800 SEK
Guldmynt Oscar II, 1883
Guldmynt Oscar II, 1883
Final bid2,400 SEK
Takarmatur fotogen, 1800-tal
Takarmatur fotogen, 1800-tal
Final bid850 SEK
Golvur allmoge, 1800-tal
Golvur allmoge, 1800-tal
Final bid700 SEK
Skänk ek, modern
Skänk ek, modern
Final bid2,200 SEK
Stol allmoge, 1700-1800 tal
Stol allmoge, 1700-1800 tal
Final bid225 SEK
Köksstege, Linderoth produkter Motala, 1960-1970 tal
Final bid550 SEK
Halvmånebord 1800-1900 tal
Halvmånebord 1800-1900 tal
Final bid700 SEK
Hallmöbel teak, 1950-1960 tal
Hallmöbel teak, 1950-1960 tal
Final bid200 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Klädskåp 1800-tal
Klädskåp 1800-tal
Final bid3,000 SEK
Chiffonjé 1800-1900 tal
Chiffonjé 1800-1900 tal
Final bid550 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad
Final bid75 SEK
Stol Edsbyverken, 1950-1960 tal
Final bid75 SEK
Inga-Karin Link olja på duk "Motiv från Lottefors" signerad
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1946
Final bid650 SEK
Olja på duk "Skogstjärn" osignerad
Final bid50 SEK
Litografi otydlig signatur, signerad -91
Tomas Hrivnac litografi, signerad -95
Final bid50 SEK
Tomas Hrivnac litografi, signerad -94
Final bid50 SEK
Lars Norrman färgtryck, signerad
Final bid125 SEK
Träsnitt "Motiv från Salzburg" otydlig signatur
Final bid75 SEK
Hörnskåp-vitrinskåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid1,200 SEK
J. Öhrvall akvarell, signerad
J. Öhrvall akvarell, signerad
Final bid125 SEK
Jordi Arkö färglitografi "Frida Kahlos nattvandring" signerad
Final bid125 SEK
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T
Final bid100 SEK
Final bid100 SEK
Klädskåp Edsbyverken, 2 stycken
Final bid300 SEK
Skåp 1900-talets första hälft
Skåp 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Pall 1900-tal
Pall 1900-tal
Final bid50 SEK
Kontorsstol Lindqvist verkstäder
Final bid275 SEK
Golvlampa Rydens, modern
Golvlampa Rydens, modern
Final bid50 SEK
Bord 1940-1950 tal
Bord 1940-1950 tal
Final bid50 SEK
Final bid175 SEK
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad
Final bid175 SEK
Final bid200 SEK
Final bid175 SEK
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
Final bid400 SEK
Henry Unger litografi, signerad
Final bid50 SEK
Sideboard Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid4,600 SEK