Evy Låås färglitografi, signerad
Final bid175 SEK
Svend Jensen olja på duk, signerad
Final bid150 SEK
Stolar teak, 6 stycken, 1950-1960 tal
Final bid1,200 SEK
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Final bid3,000 SEK
Stjärnkikare 1800-1900 tal
Stjärnkikare 1800-1900 tal
Final bid3,400 SEK
Frys Elcold typ CX 22
Frys Elcold typ CX 22
Final bid75 SEK
Stolar Leksands-modell, 4 stycken, 1900-tal
Final bid125 SEK
Koppar 4 delar, 1800-1900 tal
154
Koppar 4 delar, 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Klaffbord 1900-talets första hälft
Final bid450 SEK
Rullator Carl-Oskar, utomhus
Rullator Carl-Oskar, utomhus
Final bid1,100 SEK
Sidobord 1920-1930 tal
Sidobord 1920-1930 tal
Final bid50 SEK
Skåp björk, 1900-talets senare hälft
Final bid175 SEK
Etiennehylla 1930-1940 tal
Etiennehylla 1930-1940 tal
Final bid175 SEK
Brickbord 1900-talets första hälft
Final bid350 SEK
Lavoar 1900-talets första hälft
Final bid125 SEK
Spegelbyrå modern
Spegelbyrå modern
Final bid75 SEK
Stolar, 3 stycken
Stolar, 3 stycken
Final bid50 SEK
Cafébord
Cafébord
Final bid100 SEK
Trädgårdsstolar Leknes Jysk, 4 stycken
Final bid175 SEK
Stolar 1 par, 1960-1970 tal
Stolar 1 par, 1960-1970 tal
Final bid75 SEK
Koppar mullögon, 3 stycken, 1800-1900 tal
Final bid150 SEK
Dammsugare Electrolux Powerforce
Final bid275 SEK
Fönster 1 par, 1800-1900 tal
Fönster 1 par, 1800-1900 tal
Final bid700 SEK
Golvur 1900-tal
Golvur 1900-tal
Final bid50 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Final bid350 SEK
Verktygslåda trä
Verktygslåda trä
Final bid275 SEK
Trälåda-vedlår
Trälåda-vedlår
Final bid175 SEK
Tråg 1800-1900 tal
Tråg 1800-1900 tal
Final bid150 SEK
Koppartunna 1800-1900 tal
Koppartunna 1800-1900 tal
Final bid950 SEK
Skrivbord Jugend, 1900-tal
Skrivbord Jugend, 1900-tal
Final bid550 SEK
Karmstol Svensk design, 1950-1960 tal
Rökbord Jugend-stil, 1900-tal
Rökbord Jugend-stil, 1900-tal
Final bid450 SEK
Stubbstol barn, 1900-tal
Stubbstol barn, 1900-tal
Final bid100 SEK
Tråg 1800-1900 tal
Tråg 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Fåtöljer 1 par, Göte Möbler Nässjö, 1900-talets andra hälft
Final bid50 SEK
Skåp modernt
Skåp modernt
Final bid75 SEK
Fåtölj lounge-modell, 1900-talets mitt
Final bid400 SEK
Fåtölj Ekenäset IKEA, 1990-tal
Final bid350 SEK
Högtalare Sonab, 1 par
Högtalare Sonab, 1 par
Final bid1,600 SEK
Fåtölj öronlappsmodell, 1900-tal
Final bid100 SEK
Stolar 6 stycken, Gemla Diö, 1900-tal
Final bid175 SEK
Fåtölj Dux, Ljungs Industrier AB Malmö, 1960-1970 tal
Final bid50 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Final bid50 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Final bid500 SEK
Bokhylla IKEA "Niklas" Rutger Andersson
Final bid75 SEK
Sideboard, Knoll Industrier för NK, 1960-tal
Final bid75 SEK
Knoppbräda 1900-tal
Knoppbräda 1900-tal
Final bid275 SEK
Parti fotoramar
Parti fotoramar
Final bid75 SEK