244 Skåp 1900-talets första hälft

3607a_8dbe5283efcd4c2_med.jpeg
  • 3607a_8dbe5283efcd4c2_sm.jpeg
  • 3607b_8dbe52840ab124a_sm.jpeg
  • 3607c_8dbe5284270b091_sm.jpeg
  • 3607d_8dbe52844242826_sm.jpeg
  • 3607e_8dbe52845a6e22e_sm.jpeg
  • 3607f_8dbe528473d1dd0_sm.jpeg
  • 3607g_8dbe52848f0e7aa_sm.jpeg
  • 3607h_8dbe5284a7beb17_sm.jpeg
  • 3607i_8dbe5284bc3b405_sm.jpeg
  • 3607j_8dbe5284d2fdf0a_sm.jpeg

Dörr med bakomliggande hyllplan. Överdel falsk låda. Nedtill låda. Beslag original. Svarvade sidostolpar. Nyckel medföljer.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 153 cm, B 75 cm, D 51 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK