801
Gassvets
Final bid2,200 SEK
795
Milwaukee slagborrmaskin
Final bid550 SEK
802
Pinnsvets ESAB
Final bid1,300 SEK
803
Diverse fasta nycklar
Final bid400 SEK
797
Diverse mätinstrument
Final bid350 SEK
804
Diverse kranar, med mera
Final bid200 SEK
791
Festool putsmaskin ETSC-125
Final bid4,000 SEK
805
Diverse muttrar, bultar, eldosor, med mera
Final bid700 SEK
792
Festool borrmaskin C 18 HPC Li-Ion
Final bid2,800 SEK
806
Diverse spik, skruv, med mera
Final bid650 SEK
793
Final bid1,200 SEK
800
Garagedomkraft 1.5 ton
Final bid450 SEK
807
Verktygslåda plåt, med diverse verktyg
Final bid200 SEK
808
Handmaskiner, 5 stycken
Final bid150 SEK
Skrivbord-Sidobord NK, tillskriven Axel Einar Hjorth, serien "Record" 1930-tal
Final bid12,000 SEK
Final bid12,000 SEK
Final bid12,000 SEK
Final bid12,000 SEK
Carl Malmsten "Samsas" soffa, 1900-talets andra hälft
Final bid2,000 SEK