Include closed lots
5d 3h
Schatull, 11 stycken
Schatull, 11 stycken
Starting bid100 SEK
5d 3h
E. Clark olja på duk, signerad
Current bid100 SEK
5d 3h
Arthur Enok Andersson etsning "Bron" signerad
Starting bid100 SEK
5d 3h
Ann-Caroline Breig komposition "Tutto" signerad
Current bid300 SEK
5d 3h
Lars Jonsson färglitografi "Sädesärla" signerad
Current bid350 SEK
5d 3h
Lage Lindell färgseriegrafi, signerad
Current bid100 SEK
5d 3h
Svenolov Ehrén färglitografi, signerad -87
Current bid100 SEK
5d 3h
Nils Erik Johansson färglitografi, signerad
Current bid100 SEK
5d 3h
Koppar & mässing, 3 delar, 1800-1900 tal
105
Starting bid100 SEK
5d 3h
Jordglob 1900-tal
106
Jordglob 1900-tal
Current bid250 SEK
5d 3h
Golvljusstake smidesarbete
Golvljusstake smidesarbete
Starting bid100 SEK
5d 3h
JVC Micro Stereo System RD-D227H
108
Starting bid100 SEK
5d 3h
Högtalare Creative I-trigue 3330, 3 stycken
109
Starting bid100 SEK
5d 3h
Parti vinylskivor LP
110
Parti vinylskivor LP
Current bid150 SEK
5d 3h
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Current bid125 SEK
5d 3h
Parti vinylskivor LP
112
Parti vinylskivor LP
Current bid125 SEK
5d 3h
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Starting bid100 SEK
5d 3h
Tidningskorg rotting, 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 3h
Robotdammsugare iRobot Roomba
115
Robotdammsugare iRobot Roomba
Current bid550 SEK
5d 3h
Högtalare 1 par, Wharfedale Diamond
116
Current bid100 SEK
5d 3h
Panasonic Blu-Ray spelare
117
Panasonic Blu-Ray spelare
Starting bid100 SEK
5d 3h
Skivspelare Soundmaster NR 545 DAB
118
Current bid175 SEK
5d 3h
TV Panasonic 32"
TV Panasonic 32"
Starting bid100 SEK
5d 3h
Skivspelare/kassettspelare Hitachi SDT-7785
Current bid125 SEK
5d 3h
Bose ljudsystem
121
Bose ljudsystem
Current bid125 SEK
5d 3h
Fotglas, 4 stycken
122
Fotglas, 4 stycken
Starting bid100 SEK
5d 3h
Orrefors champagneglas, 3 stycken + champagneglas, 4 stycken
123
Starting bid100 SEK
5d 3h
Anne Nilsson Orrefors "Clown" glas, 4 stycken
124
Current bid500 SEK
5d 3h
Parti kristall, 6 delar
125
Parti kristall, 6 delar
Starting bid100 SEK
5d 3h
Tapio Wirkkala Iittala "Ultima Thule" karaff
Current bid150 SEK
5d 3h
Likörglas, 6 stycken
127
Likörglas, 6 stycken
Starting bid100 SEK
5d 3h
Tapio Wirkkala Iittala "Tavastia" fotglas, 8 stycken
Starting bid100 SEK
5d 3h
Walter Hickman Kosta Boda "Pippi" glasservis, 27 delar
129
Current bid100 SEK
5d 3h
Mårten Andersson färglitografi "Marta (På terrassen i Nerja)" signerad 1986
130
Starting bid100 SEK
5d 3h
Tavla "Egyptiskt motiv" signerad
131
Starting bid100 SEK
5d 3h
Jorgo Krallis färglitografi, signerad
Current bid100 SEK
5d 3h
B. O Lodewiges Van Mynden olja på pannå "Tall vid Runn, Dalarna" signerad
Starting bid100 SEK
5d 3h
Flamskvävnad
Flamskvävnad
Starting bid100 SEK
5d 3h
Leif Eriksson olja på pannå, signerad
Starting bid100 SEK
5d 3h
Ragnar Engström olja på pannå "Spanskt motiv" signerad
136
Current bid100 SEK
5d 3h
Olov Nilsson olja på pannå, signerad 1926
137
Current bid125 SEK
5d 3h
Olov Nilsson olja på pannå "Graninge" signerad
138
Current bid100 SEK
5d 3h
Knut Norman olja på pannå, signerad
Starting bid100 SEK
5d 3h
Hinkar, 2 stycken
140
Hinkar, 2 stycken
Current bid100 SEK
5d 3h
Hushållsvåg gjutjärn, 1920-1930 tal
Current bid100 SEK
5d 3h
Transportrullstol Etac
Transportrullstol Etac
Current bid300 SEK
5d 3h
Shaker kristall
Shaker kristall
Current bid100 SEK
5d 3h
Plåtburkar, 3 stycken
Plåtburkar, 3 stycken
Current bid100 SEK