Mössbord Alfta Hälsingland, Gustaviansk stil, allmoge 1800-tal
Final bid800 SEK
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Bord modernt
Bord modernt
Final bid250 SEK
Nunne Von Unge komposition, signerad -77
Kärcher fönstertvätt WV 50 Plus
Final bid300 SEK
Sanyo musikanläggning
Sanyo musikanläggning
Final bid350 SEK
Matgrupp Furu
Matgrupp Furu
Final bid100 SEK
Bordslampa-fönsterlampa
Bordslampa-fönsterlampa
Final bid125 SEK
Lådfack 1900-tal
Lådfack 1900-tal
Final bid1,400 SEK
Dammsugare Electrolux Classic Silence, 1800W
Final bid800 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Final bid550 SEK
TV Panasonic 43"
TV Panasonic 43"
Final bid750 SEK
Serveringsvagn teak/björk, 1950-1960 tal
Final bid700 SEK
Mona Johansson litografi, signerad 1981
Final bid100 SEK
Mona Johansson litografi, signerad 1977
Final bid100 SEK
Allan Erwö olja på duk, signerad
Final bid125 SEK
Per Olof Ultvedt färglitografi "I mål" signerad
Final bid1,200 SEK
TV Sony 43"
TV Sony 43"
Final bid1,700 SEK
Hans G. Berglund komposition, signerad
Final bid200 SEK
Mona Johansson litografi, signerad 1983
Final bid100 SEK
Kjell Börjesson litografi, signerad
Olja på duk "Västklippa" otydlig signatur
Nils Severin olja på duk "Barn vid hamnen" signerad
Aaltona olja på duk, signerad
Aaltona olja på duk, signerad
Jordglob Scan-Globe
Jordglob Scan-Globe
Final bid100 SEK
K.G Nilson färglitografi "Huset" signerad 2002
Final bid800 SEK
Foto-tryck Jean Guichard "Lighthouses"
Final bid125 SEK
Hylla 1800-1900 tal
Hylla 1800-1900 tal
Final bid600 SEK
Dioramatavla "Skonare" 1800-1900 tal
Final bid400 SEK
Tågbiljetter, 6 stycken
Tågbiljetter, 6 stycken
Final bid100 SEK
Lampdelar, 4 stycken
Lampdelar, 4 stycken
Final bid100 SEK
Postfriska frimärken
Postfriska frimärken
Final bid250 SEK
Häfte "Svenska sportfiskerullar genom tiderna"
Final bid350 SEK
Parti plastfickor
Parti plastfickor
Parti tomtar, 10 stycken
Parti tomtar, 10 stycken
Final bid100 SEK
Uppsala Ekeby fat
Uppsala Ekeby fat
Final bid200 SEK
Hovmantorp ljusstakar malm, 1 par
Final bid225 SEK
Elidus vägglampor mässing, 1 par, 1970-1980 tal
Final bid100 SEK
Tåglitteratur, 11 delar
Tåglitteratur, 11 delar
Final bid100 SEK
Alina Lefeld gobelin "Konnie" signerad 1974
Final bid2,400 SEK
Elcentraler, 2 stycken
Elcentraler, 2 stycken
Final bid350 SEK
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Final bid100 SEK
Spegel 1930-1940 tal
Spegel 1930-1940 tal
Final bid150 SEK
Väggkaffekvarn 1900-talets första hälft
Final bid125 SEK
Nycklar 2 stycken, 1700-1800 tal
Final bid125 SEK
Bok, Gävleborgs Läns bygd & folk
Final bid100 SEK