Include closed lots
5d 4h
Sängbord 1 par, 1960-tal
Sängbord 1 par, 1960-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Fotpall "Studio" Ljungs Industrier, Bra Bohag
Starting bid100 SEK
5d 4h
Bord Carl Larsson stil, 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Serveringsvagn teak "Britta" design Evald Melander, 1950-1960 tal
Current bid125 SEK
5d 4h
Mössbord Alfta Hälsingland, Gustaviansk stil, allmoge 1800-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
TV Sony 43"
TV Sony 43"
Current bid100 SEK
5d 4h
Matgrupp Furu
Matgrupp Furu
Starting bid100 SEK
5d 4h
Bord modernt
Bord modernt
Starting bid100 SEK
5d 4h
Current bid100 SEK
5d 4h
Nunne Von Unge komposition, signerad -77
Starting bid100 SEK
5d 4h
TV Panasonic 43"
TV Panasonic 43"
Starting bid100 SEK
5d 4h
Kärcher fönstertvätt WV 50 Plus
Current bid100 SEK
5d 4h
Sanyo musikanläggning
Sanyo musikanläggning
Starting bid100 SEK
5d 4h
Bordslampa-fönsterlampa
Bordslampa-fönsterlampa
Starting bid100 SEK
5d 4h
Trädgårdskrukor keramik, 1 par
Current bid125 SEK
5d 4h
Dammsugare Electrolux Classic Silence, 1800W
Current bid225 SEK
5d 4h
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Serveringsvagn teak/björk, 1950-1960 tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Ritningsskåp/arkivskåp 1900-talets mitt
Current bid100 SEK
5d 4h
Alina Lefeld gobelin "Konnie" signerad 1974
Current bid125 SEK
5d 4h
Mona Johansson litografi, signerad 1981
Starting bid100 SEK
5d 4h
Mona Johansson litografi, signerad 1977
Starting bid100 SEK
5d 4h
Starting bid100 SEK
5d 4h
Allan Erwö olja på duk, signerad
Current bid100 SEK
5d 4h
Per Olof Ultvedt "I mål" signerad
Current bid100 SEK
5d 4h
Hans G. Berglund komposition, signerad
Starting bid100 SEK
5d 4h
Mona Johansson litografi, signerad 1983
Starting bid100 SEK
5d 4h
Kjell Börjesson litografi, signerad
Starting bid100 SEK
5d 4h
Olja på duk "Västklippa" otydlig signatur
Starting bid100 SEK
5d 4h
Nils Severin olja på duk "Barn vid hamnen" signerad
Starting bid100 SEK
5d 4h
Aaltona olja på duk, signerad
Aaltona olja på duk, signerad
Starting bid100 SEK
5d 4h
Jordglob Scan-Globe
Jordglob Scan-Globe
Current bid100 SEK
5d 4h
K.G Nilson färglitografi "Huset" signerad 2002
Current bid175 SEK
5d 4h
Foto-tryck Jean Guichard "Lighthouses"
Starting bid100 SEK
5d 4h
Dioramatavla "Skonare" 1800-1900 tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Tågbiljetter, 6 stycken
Tågbiljetter, 6 stycken
Current bid100 SEK
5d 4h
Nycklar 2 stycken, 1700-1800 tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Lampdelar, 4 stycken
Lampdelar, 4 stycken
Starting bid100 SEK
5d 4h
Postfriska frimärken
Postfriska frimärken
Current bid100 SEK
5d 4h
Häfte "Svenska sportfiskerullar genom tiderna"
Current bid100 SEK
5d 4h
Parti plastfickor
Parti plastfickor
Starting bid100 SEK
5d 4h
Parti tomtar, 10 stycken
Parti tomtar, 10 stycken
Starting bid100 SEK
5d 4h
Uppsala Ekeby fat
Uppsala Ekeby fat
Current bid100 SEK
5d 4h
Hovmantorp ljusstakar malm, 1 par
Current bid100 SEK
5d 4h
Elidus vägglampor mässing, 1 par, 1970-1980 tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Tåglitteratur, 11 delar
Tåglitteratur, 11 delar
Starting bid100 SEK