Jerker Andersson färglitografi, signerad
Final bid750 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Kyssen" signerat provtryck
Final bid4,000 SEK
Porslinsdekorationer "Masker" 2 stycken
Fat brons, jugend
Fat brons, jugend
Final bid550 SEK
Tekanna porslin, Kina, 1700-1800 tal
Final bid150 SEK
Bägare silver, 2 stycken
Bägare silver, 2 stycken
Final bid700 SEK
Fat teak, signerad EL
Fat teak, signerad EL
Final bid125 SEK
Fat Kina, 1 par, 1800-tal
Fat Kina, 1 par, 1800-tal
Final bid2,400 SEK
Kikare Beli 8x40
Kikare Beli 8x40
Mari Simmulson Uppsala Ekeby vas
Final bid450 SEK
Vinylskiva LP, John Lennon "Imagine"
Final bid175 SEK
Rörstrand "Swedish Grace" muggar, 3 stycken
Final bid200 SEK
Rörstrand "Koka" gryta
Rörstrand "Koka" gryta
Final bid350 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Träkagge allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Fritiof Strandberg olja på pannå, signerad 1948
Final bid650 SEK
Vinylskivor LP, Rolling Stones, 4 stycken
Final bid800 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Skultuna skyddsängel, mässing
Final bid225 SEK
Bordslampa-fönsterlampa IKEA
Bordslampa-fönsterlampa IKEA
Rauskruka 3L
Rauskruka 3L
Final bid175 SEK
Vinylskivor LP, Bruce Springsteen, 2 stycken
Final bid125 SEK
Ulven vas, signerad H. Blom 2004
Final bid500 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Skultuna skyddsängel, mässing
Final bid200 SEK
Bojan Kina, 1800-tal
Bojan Kina, 1800-tal
Final bid200 SEK
Adventsljusstake
Adventsljusstake
Final bid250 SEK
Golvurna porslin, Kina, 1800-tal
Final bid350 SEK
Flätad korg 1900-tal
Flätad korg 1900-tal
Final bid350 SEK
Vinylskivor LP, Beatles, 4 stycken
Final bid1,300 SEK
Kopparbalja 1800-1900 tal
Kopparbalja 1800-1900 tal
Final bid175 SEK
Kuriosa 3 delar, utländskt
Kuriosa 3 delar, utländskt
Final bid150 SEK
Ljusstakar mässing, 5 stycken, 1900-tal
81
Final bid175 SEK
Marian Zawadzki Tilgmans keramik, golvvas, signerad Marian 1959
Final bid650 SEK
Kikare, 2 stycken
Kikare, 2 stycken
Final bid125 SEK
Mortlar mässing, 4 stycken
Mortlar mässing, 4 stycken
Final bid225 SEK
Rörstrand "Carmen" 18 delar
Rörstrand "Carmen" 18 delar
Final bid150 SEK
Keramik, 4 delar
Keramik, 4 delar
Kopparkruka 1800-1900 tal
Kopparkruka 1800-1900 tal
Final bid175 SEK
Konstglas, 4 delar
Konstglas, 4 delar
Final bid100 SEK
Silverbestick, 25 delar
88
Silverbestick, 25 delar
Final bid5,200 SEK
Parti tenn, Norge
Parti tenn, Norge
Final bid225 SEK
Silverkrycka
Silverkrycka
Final bid600 SEK
Samsung mobiltelefoner, 2 stycken + Samsung DVD-spelare & Plantronics bluetooth Headset
92
Final bid400 SEK
Kopparhink 1800-1900 tal
93
Kopparhink 1800-1900 tal
Final bid450 SEK
Flätad korg, modern
94
Flätad korg, modern
Final bid175 SEK
Höganäskrukor, 2 stycken
Höganäskrukor, 2 stycken
Final bid250 SEK
Plakett keramik "Ansikte"
Plakett keramik "Ansikte"
Final bid175 SEK
Schatull, 11 stycken
Schatull, 11 stycken
Final bid200 SEK
E. Clark olja på duk, signerad
Final bid200 SEK
Arthur Enok Andersson etsning "Bron" signerad