Include closed lots
5d 3h
Cykel Monark Uldrer 26"
Cykel Monark Uldrer 26"
Current bid100 SEK
5d 3h
Johan Ossian Andersson olja på duk "Hamn" signerad
Current bid300 SEK
5d 3h
Lars Olov Olsson olja på pannå, signerad -71
Current bid100 SEK
5d 3h
Åke Löf olja på pannå, signerad
Current bid100 SEK
5d 3h
Olja på duk "Barn" signerad Falk
149
Starting bid100 SEK
5d 3h
Stig Marn olja på duk, signerad -66
150
Current bid100 SEK
5d 3h
Rune Persson olja på duk "Timmerbröte"
Current bid100 SEK
5d 3h
Bertil Wahlberg olja på duk "Motiv från Italien" signerad
Current bid100 SEK
5d 3h
Bengt Ellis olja på duk "Blått fjällvatten" signerad
Current bid1,200 SEK
5d 3h
B. O Lodewiges Van Mynden olja på pannå, signerad
154
Starting bid100 SEK
5d 3h
Plastmattor, 2 stycken
Plastmattor, 2 stycken
Starting bid100 SEK
5d 3h
Leksaksspis plywood
Leksaksspis plywood
Starting bid100 SEK
5d 3h
Vincent Haddelsey färglitografi, signerad
Current bid100 SEK
5d 3h
Tavlor-tryck "Indianmotiv" 3 stycken
Starting bid100 SEK
5d 3h
Oskar Bergman färglitografi, signerad
Current bid250 SEK
5d 3h
Gobeläng 1800-tal
Gobeläng 1800-tal
Starting bid100 SEK
5d 3h
Lars Gynning olja på duk, signerad
Current bid150 SEK
5d 3h
Textiltavla
Textiltavla
Starting bid100 SEK
5d 3h
Sparbössor mässing, 2 stycken, 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 3h
Ljusstake Vallonmässing, 1900-tal + skrin nysilver
Starting bid100 SEK
5d 3h
Skrivbords-set Gusums mässing, 3 delar, 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 3h
Ljusstakar mässing/blybergsporfyr, 1 par, 1900-tal
Current bid500 SEK
5d 3h
Klave/käpp metall, 1800-1900 tal
Starting bid100 SEK
5d 3h
Lampskärm
Lampskärm
Starting bid100 SEK
5d 3h
Svepask 1800-1900 tal
Svepask 1800-1900 tal
Starting bid100 SEK
5d 3h
Barnstol rokoko-stil, 1800-1900 tal
Starting bid100 SEK
5d 3h
Väggur s.k Amerikaur, Junghans Brothers
Starting bid100 SEK
5d 3h
Herrgårdsur 1800-1900 tal
Herrgårdsur 1800-1900 tal
Starting bid100 SEK
5d 3h
Stig Blomberg "Viking" metall
Stig Blomberg "Viking" metall
Starting bid100 SEK
5d 3h
Tavla-tryck "The moonlight sonata, Beethoven"
Starting bid100 SEK
5d 3h
Bestickuppsättning nickelbrons, i träschatull
Starting bid100 SEK
5d 3h
Näverburk Erik Ohlson, Norrala Hälsingland
Starting bid100 SEK
5d 3h
Electrolux köksassistent
Electrolux köksassistent
Current bid500 SEK
5d 3h
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Starting bid100 SEK
5d 3h
Vinylskivor LP, 5 stycken
Vinylskivor LP, 5 stycken
Current bid150 SEK
5d 3h
Vinylskivor LP, 5 stycken
Vinylskivor LP, 5 stycken
Current bid125 SEK
5d 3h
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Starting bid100 SEK
5d 3h
Massagemattor, 2 stycken
Massagemattor, 2 stycken
Starting bid100 SEK
5d 3h
Dalahästar, 9 stycken
Dalahästar, 9 stycken
Starting bid100 SEK
5d 3h
Bo Fajans fiskfat
Bo Fajans fiskfat
Starting bid100 SEK
5d 3h
Carl Scheidig figurin "Fiskare" porslin
Starting bid100 SEK
5d 3h
Barometer mässing
Barometer mässing
Starting bid100 SEK
5d 3h
Ostrivjärn WMF
Ostrivjärn WMF
Current bid100 SEK
5d 3h
Cooper Ludlam sockerströare, silverpläterad, Sheffield England
Current bid100 SEK
5d 3h
Handdukshylla 1900-tal
Handdukshylla 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 3h
Värmebad/kokeri 380V
Värmebad/kokeri 380V
Current bid100 SEK
5d 3h
Exponeringskyl
Exponeringskyl
Starting bid100 SEK
5d 3h
Byrå 3 lådor, rotting, 1900-tal
Current bid100 SEK