Jötul kamin, gjutjärn
Jötul kamin, gjutjärn
Final bid2,600 SEK
Röllakansmatta, signerad GE
Röllakansmatta, signerad GE
Final bid225 SEK
Äkta matta Iran
Äkta matta Iran
Final bid600 SEK
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Final bid100 SEK
Ostrivjärn WMF
Ostrivjärn WMF
Final bid450 SEK
Spegelskänk 1900-talets första hälft
Final bid125 SEK
Rullator Rebel, inomhus
Rullator Rebel, inomhus
Final bid350 SEK
Skåp ek, 1900-talets första hälft
Final bid350 SEK
Tryckt karta "Evropa"
Tryckt karta "Evropa"
Final bid300 SEK
Spegel sekelskiftet
Spegel sekelskiftet
Final bid100 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1800-1900 tal
Lavoar sekelskiftet
Lavoar sekelskiftet
Final bid250 SEK
Piedestal trä, 1800-1900 tal
Piedestal trä, 1800-1900 tal
Dörrpar 1800-1900 tal
Dörrpar 1800-1900 tal
Final bid1,400 SEK
Golvlampa 1920-1930 tal
Golvlampa 1920-1930 tal
Resekoffert Neverbreak Trunks, New Jersey USA, 1800-tal
Final bid1,200 SEK
Resekoffert 1800-1900 tal
Resekoffert 1800-1900 tal
Final bid100 SEK
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Final bid200 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Symaskin Husqvarna
Symaskin Husqvarna
Final bid550 SEK
Matta Willton
Matta Willton
Final bid450 SEK
Syskrin 1930-1940 tal
Syskrin 1930-1940 tal
Final bid250 SEK
Lådhurts plåt, 10 lådor
Lådhurts plåt, 10 lådor
Final bid1,900 SEK
Sidobord/sängbord 1900-tal
Sidobord/sängbord 1900-tal
Final bid500 SEK
Golvlampa 1920-1930 tal
Golvlampa 1920-1930 tal
Final bid125 SEK
Stolar 3 stycken, 1920-1930 tal
Final bid225 SEK
Nesto karmstol
Nesto karmstol
Final bid275 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Final bid200 SEK
Soffbord/sidobord 1900-tal
Soffbord/sidobord 1900-tal
Final bid450 SEK
Final bid600 SEK
Skåp/läkarskåp IKEA
Skåp/läkarskåp IKEA
Final bid1,100 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Final bid1,200 SEK
Soffbord/sidobord 1900-tal
Soffbord/sidobord 1900-tal
Final bid100 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Väggpaneler, 8 stycken, 1800-1900 tal
Final bid4,200 SEK
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Final bid125 SEK
Skrivbordsstol England, 1900-tal
Final bid1,000 SEK
Pall furu, signerad T.V
Pall furu, signerad T.V
Bänk rokoko-stil, modern
Bänk rokoko-stil, modern
Final bid450 SEK
Sängbord 1 par, 1960-tal
Sängbord 1 par, 1960-tal
Final bid800 SEK
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Final bid100 SEK
Soffbord/sidobord sekelskiftet
Final bid150 SEK
Fotpall "Studio" Ljungs Industrier, Bra Bohag
Final bid125 SEK
Bord Carl Larsson stil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Final bid3,200 SEK
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Final bid3,600 SEK
Serveringsvagn teak "Britta" design Evald Melander, 1950-1960 tal
Final bid600 SEK