Include closed lots
5d 3h
Skänk rotting, 1900-tal
Skänk rotting, 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 3h
Hylla rotting, 1900-tal
Hylla rotting, 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 3h
Serveringsvagn rotting, 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 3h
Bord med stolar, 2 stycken, rotting
Current bid100 SEK
5d 3h
Jötul kamin, gjutjärn
Jötul kamin, gjutjärn
Current bid600 SEK
5d 3h
Matta Willton, signerad GE
Matta Willton, signerad GE
Current bid100 SEK
5d 3h
Äkta matta Iran
Äkta matta Iran
Current bid150 SEK
5d 3h
Matta Willton
Matta Willton
Starting bid100 SEK
5d 3h
Spegelskänk 1900-talets första hälft
Current bid100 SEK
5d 3h
Rullator Rebel, inomhus
Rullator Rebel, inomhus
Current bid100 SEK
5d 3h
Lådhurts plåt, 10 lådor
Lådhurts plåt, 10 lådor
Current bid100 SEK
5d 3h
Skåp ek, 1900-talets första hälft
Starting bid100 SEK
5d 3h
Tryckt karta "Evropa"
Tryckt karta "Evropa"
Current bid125 SEK
5d 3h
Current bid100 SEK
5d 3h
Dörrpar 1800-1900 tal
Dörrpar 1800-1900 tal
Current bid350 SEK
5d 3h
Spegel sekelskiftet
Spegel sekelskiftet
Starting bid100 SEK
5d 3h
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1800-1900 tal
Starting bid100 SEK
5d 3h
Lavoar sekelskiftet
Lavoar sekelskiftet
Current bid100 SEK
5d 3h
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Current bid150 SEK
5d 4h
Piedestal trä, 1800-1900 tal
Piedestal trä, 1800-1900 tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Matta Willton
Matta Willton
Starting bid100 SEK
5d 4h
Golvlampa 1920-1930 tal
Golvlampa 1920-1930 tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Resekoffert Neverbreak Trunks, New Jersey USA, 1800-tal
Current bid125 SEK
5d 4h
Resekoffert 1800-1900 tal
Resekoffert 1800-1900 tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Symaskin Husqvarna
Symaskin Husqvarna
Starting bid100 SEK
5d 4h
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Current bid275 SEK
5d 4h
Syskrin 1930-1940 tal
Syskrin 1930-1940 tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Sidobord/sängbord 1900-tal
Sidobord/sängbord 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Golvlampa 1920-1930 tal
Golvlampa 1920-1930 tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Current bid150 SEK
5d 4h
Stolar 3 stycken, 1920-1930 tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Nesto karmstol
Nesto karmstol
Current bid100 SEK
5d 4h
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Soffbord/sidobord sekelskiftet
Starting bid100 SEK
5d 4h
Hylla 1800-1900 tal
Hylla 1800-1900 tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Väggpaneler, 8 stycken, 1800-1900 tal
Current bid1,700 SEK
5d 4h
Soffbord/sidobord 1900-tal
Soffbord/sidobord 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Skåp/läkarskåp IKEA
Skåp/läkarskåp IKEA
Current bid175 SEK
5d 4h
Bänk rokoko-stil, modern
Bänk rokoko-stil, modern
Starting bid100 SEK
5d 4h
Soffbord/sidobord 1900-tal
Soffbord/sidobord 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Lådfack 1900-tal
Lådfack 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Skrivbordsstol England, 1900-tal
Current bid500 SEK
5d 4h
Pall furu, signerad T.V
Pall furu, signerad T.V
Starting bid100 SEK