492
Eldkorg järn
Slutpris200 SEK
493
Skänkskåp allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris450 SEK
495
Barnsäng "Bil"
Slutpris50 SEK
Överlakan med spets, 8 stycken
Slutpris200 SEK
498
Karmstolar Carl Larsson stil, 1 par, 1900-talets första hälft
Slutpris1 200 SEK
499
Bord 1940-1950 tal
Slutpris400 SEK
500
Arkivskåp teakfaner, 2 stycken, 1960-tal
Slutpris350 SEK
Stolar Leksands-modell, Bengt Olsson Söräng, 6 stycken
Slutpris2 600 SEK
Skrivbord furu, 2 lådor
Slutpris300 SEK
Golvfläkt
Slutpris75 SEK
497
Byrå fanerad teak, 1950-1960 tal
Slutpris3 000 SEK
Golvlampa modern
Slutpris75 SEK
Sidobord 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Sidobord 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Slutpris225 SEK
Stolar furu 1 par, 1940-tal
Slutpris50 SEK
Byrå teakfaner, 1950-1960 tal
Slutpris275 SEK
Mårten Andersson omslag "Serenad" signerad
Slutpris500 SEK
Stolar 1 par, 1940-tal
Slutpris100 SEK
Bokhylla 1940-1950 tal
Slutpris350 SEK
514
Skåp 1980-1990 tal
Slutpris700 SEK
Golvlampa 1940-1950 tal
Slutpris300 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Slutpris100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Tillsammans mot Bergen" signerad
Slutpris1 200 SEK
Golvspegel modern
Slutpris250 SEK
Spegel modern
Slutpris150 SEK
523
Trappstege metall
Slutpris150 SEK
516
Golvlampa modern
Slutpris50 SEK
524
Balkonggrupp, 3 delar
Slutpris100 SEK
525
Soffbord metall
Slutpris225 SEK
526
Hylla modern
SlutprisInga bud
Vitrinskåp 1990-tal
Slutpris1 100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Mannen från Bergen" signerad
Slutpris8 600 SEK
531
Vädringsställ
Slutpris125 SEK
Golvlampa 1980-1990 tal
Slutpris950 SEK
527
Matgrupp körsbär, 1990-2000 tal
Slutpris1 900 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-1950 tal
Slutpris650 SEK
Fåtölj skinn, Club-modell, 1980-1990 tal
Slutpris600 SEK
538
Matta Willton
Slutpris350 SEK
539
Äkta matta Nain
Slutpris700 SEK
540
Parti handdukar, 17 stycken
Slutpris50 SEK
542
Tidskrifter tåglitteratur
SlutprisInga bud
543
Noch byggsatser, 6 stycken
Slutpris50 SEK
544
Märklin, 3 delar
Slutpris550 SEK
545
Parti tillbehör för modelltåg
Slutpris250 SEK
537
Matta IKEA "Ådum"
Slutpris150 SEK
546
Lampskärmar opalglas, 2 stycken
Slutpris500 SEK
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK