644
Kopparpannor 2 stycken, 1900-tal
SlutprisInga bud
645
Vägglampor metall IKEA, 1 par
Slutpris50 SEK
646
Fönsterlampor 1 par, 1970-1980 tal
Slutpris250 SEK
639
Damejeanne bruntonat glas
Slutpris200 SEK
647
Arabia porslin, 4 delar
SlutprisInga bud
648
Mortel järn + gryta
Slutpris50 SEK
609
Dragkista alrotsfaner, 1800-tal
Slutpris450 SEK
641
Kopparbalja 1800-1900 tal
Slutpris275 SEK
649
Massageapparat Intra original
SlutprisInga bud
642
Brickor metall, 4 stycken
Slutpris75 SEK
650
Flätad korg med lock
Slutpris200 SEK
643
Ringus "Tilda" ytterbelysning
Slutpris125 SEK
651
Tidningsställ rotting, 1950-1960 tal
Slutpris225 SEK
652
Barometer
Slutpris50 SEK
653
Kökspall
SlutprisInga bud
654
Mikrovågsugn Whirlpool
Slutpris75 SEK
655
SlutprisInga bud
656
TV Panasonic "Viera" 42"
Slutpris75 SEK
657
Stiga Play Off, hockeyspel
Slutpris100 SEK
658
Textilkorg med lock, spån
Slutpris300 SEK
659
Textilkorg
Slutpris100 SEK
660
Silvercrest robotdammsugare
Slutpris900 SEK
662
Elljusstakar, 4 stycken
Slutpris75 SEK
663
Parti diverse rostfritt
Slutpris250 SEK
664
Parti diverse rostfritt
Slutpris175 SEK
666
Raija Uosikkinen Arabia "Pirtti" 18 delar
Slutpris350 SEK
667
Rostfri hämtare + Gefle kanna & vaser, 2 stycken
Slutpris125 SEK
669
Textilkorg rotting
Slutpris125 SEK
670
Textilkorg rotting
Slutpris75 SEK
671
Ljusstakar nysilver 1 par, Barock-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
672
Bordskanon gjutjärn, replika
Slutpris250 SEK
665
Rörstrand "Concord" 97 delar
Slutpris2 600 SEK
673
Bordslampa-fönsterlampa RAF
Slutpris50 SEK
675
Hattask skinn, 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
668
Arabia kaffeservisdelar, 14 delar
Slutpris300 SEK
676
Väggur 1900-tal
Slutpris450 SEK
677
Hushållsvåg Lindells, 1930-1940 tal
Slutpris175 SEK
678
Höganäskruka 10L
Slutpris225 SEK
679
Väggur Junghans
Slutpris50 SEK
680
Parti lakan & örngott
Slutpris50 SEK
681
Parti handdukar
Slutpris150 SEK
682
Taklampa Hans Agne Jakobsson, modell T/617 Markaryd
Slutpris75 SEK
683
Taklampa 1950-1960 tal
Slutpris75 SEK
684
Taklampa 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
686
Lampskärm 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
687
Ljuslykta
Slutpris400 SEK
688
Silkesmatta Persien
Slutpris3 400 SEK
689
Sven-Olof Sundberg Storvik, smidda ljusstakar, 4 stycken
Slutpris225 SEK