469
Ljusstakar mässing, 1 par
Slutpris50 SEK
533
Handdukshållare teak, 1990-2000 tal
Slutpris125 SEK
Bord Färila Hälsingland, allmoge 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Volvo V90 T5 Bi-Fuel, årsmodell 2017
Slutpris95 000 SEK
661
Mårten Andersson olja på plywood, signerad 1964
Slutpris24 000 SEK
852
Diverse dräktdelar
Slutpris50 SEK
Taklampa Jugend, 1900-talets början
Slutpris2 600 SEK