Vävda mattor, 6 stycken
536
Vävda mattor, 6 stycken
Slutpris450 SEK
William Zadig 1884-1952, figurin/bokstöd brons
539
Slutpris800 SEK
Klocknycklar, 8 stycken
540
Klocknycklar, 8 stycken
Slutpris50 SEK
Vas Kina, 1800-1900 tal
542
Vas Kina, 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Parti koppar, 1800-1900 tal
543
Parti koppar, 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
Parti bosch tändstift + 4st lyktglas
544
Slutpris75 SEK
Vas Kina, 1900-tal
545
Vas Kina, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Plåtskrin sekelskiftet
546
Plåtskrin sekelskiftet
Slutpris700 SEK
Bordslampa Jugend, 1900-tal
548
Bordslampa Jugend, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Elkabel 220V
549
Elkabel 220V
Slutpris75 SEK
Parti Brio, räls med mera
550
Parti Brio, räls med mera
Slutpris300 SEK
Urna gjutjärn, Alunda Gjuteri, 1900-tal
537
Slutpris1 900 SEK
Svarvskål allmoge, 1800-tal
525
Svarvskål allmoge, 1800-tal
Slutpris750 SEK
Transistorradio Grundig, Satellit 2100
554
Slutpris100 SEK
Resegrammofon
555
Resegrammofon
Slutpris100 SEK
Tennisracketar, 5 stycken
556
Tennisracketar, 5 stycken
Slutpris350 SEK
Lamphållare metall, 5 stycken
557
Lamphållare metall, 5 stycken
Slutpris1 000 SEK
Parti glödlampor
551
Parti glödlampor
Slutpris75 SEK
538
Slutpris1 700 SEK
Lodur 1900-talets första hälft
559
Slutpris750 SEK
Lodur Gustav Becker, 1900-talets första hälft
560
Slutpris700 SEK
Böcker Hälsingerunor, 6 stycken
561
Slutpris50 SEK
Parti diverse lampdelar
562
Parti diverse lampdelar
Slutpris75 SEK
Oljehus metall, 2 stycken
563
Oljehus metall, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Väggur Viking, 1930-1940 tal
564
Väggur Viking, 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Barometer Otto Karlander, 1800-talets senare hälft
565
Slutpris250 SEK
Tavla-oljetryck
567
Tavla-oljetryck
Slutpris150 SEK
Stolar 3 stycken, Lammhults "Campus"
568
Slutpris50 SEK
Skylt "Loppis"
569
Skylt "Loppis"
Slutpris125 SEK
Skylt "Loppis" dubbelsidig
570
Skylt "Loppis" dubbelsidig
Slutpris250 SEK
Niels Gammelgard IKEA "Enetri" hyllsektion
571
Slutpris1 500 SEK
Soffbord furu, IKEA "Hallum"
572
Soffbord furu, IKEA "Hallum"
Slutpris50 SEK
Spelbord
573
Spelbord
Slutpris175 SEK
Bokhylla Blomstermåla Möbelfabrik, 1960-tal
574
Slutpris100 SEK
Marknadsbord
575
Marknadsbord
Slutpris400 SEK
Marknadsbord
576
Marknadsbord
Slutpris350 SEK
Hyllsektion på hjul
577
Hyllsektion på hjul
Slutpris125 SEK
Parti glödlampor
558
Parti glödlampor
Slutpris350 SEK
Spegelbyrå 1930-1940 tal
579
Spegelbyrå 1930-1940 tal
Slutpris175 SEK
Skåp 1930-1940 tal
580
Skåp 1930-1940 tal
Slutpris650 SEK
Soffa rokoko-stil, 1920-1930 tal
581
Slutpris50 SEK
Spegel Empire, 1800-tal
582
Spegel Empire, 1800-tal
Slutpris75 SEK
Bord 1900-tal
583
Bord 1900-tal
Slutpris200 SEK
Taburett 1900-tal
584
Taburett 1900-tal
Slutpris175 SEK
Sven Middelboe "Verona" taklampa, 1900-talets andra hälft
552
Slutpris1 200 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Räv" ur serien "Lilla zoo"
586
Slutpris500 SEK
Bordslampa Japan, 1900-tal
Bordslampa Japan, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Sidobord 1800-1900 tal
Sidobord 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK