Ulrica Hydman Vallien tavla, inramat kort, signerad
Slutpris125 SEK
Hålslag, AB Tengwall Helsingborg, 1900-talets början
Slutpris150 SEK
Skål-terrin nysilver, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Termos vintage, 1950-1960 tal
Termos vintage, 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
Ljusstakar malm 1 par, Barock-stil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Kandelabrar nysilver 1 par, Art Deco
Slutpris700 SEK
Kandelabrar nysilver 1 par, Jugend
Slutpris650 SEK
Chokladburk Göta, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Parti diverse prismor
Parti diverse prismor
Slutpris125 SEK
Skrin trä, 2 stycken, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Star Wars BB-8 radiostyrd figur
Slutpris175 SEK
Ytterfoder Gustaviansk stil, porslin
Slutpris275 SEK
Soppslev stämplad Örebro, 1700-tal
Slutpris75 SEK
Bordsur-väggur 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Parti glasplåtar
514
Parti glasplåtar
Slutpris75 SEK
Brandhjälm
Brandhjälm
Slutpris75 SEK
Flaskor i ställ, 4 stycken
516
Flaskor i ställ, 4 stycken
Slutpris100 SEK
Träfodral 1900-tal + vinkylare metall
Slutpris50 SEK
Portfölj skinn
Portfölj skinn
SlutprisInga bud
Tennfat 2 stycken, 1700-1800 tal
Slutpris50 SEK
Ford Escort 1:6 XR3i cab, årsmodell 1989
Slutpris4 600 SEK
Leksaker 1940-1950 tal
Leksaker 1940-1950 tal
Slutpris200 SEK
Svepask allmoge, 1800-tal
Svepask allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Tavlor-tryck, 2 stycken
523
Tavlor-tryck, 2 stycken
SlutprisInga bud
Fat konstglas & skål
524
Fat konstglas & skål
Slutpris100 SEK
Kobratelefon 1960-1970 tal
525
Kobratelefon 1960-1970 tal
Slutpris125 SEK
Bordslampa Bavaria "Fisk"
526
Bordslampa Bavaria "Fisk"
Slutpris275 SEK
Vägglampetter 1 par
527
Vägglampetter 1 par
Slutpris125 SEK
Parti diverse mynt
528
Parti diverse mynt
SlutprisInga bud
Figurin "Skidåkare" signerad KF 1947
Slutpris100 SEK
Fotoramar 4 stycken, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Kanna & glas, 5 stycken, tomtemotiv
531
Slutpris100 SEK
Per Forsell foto, signerad 1939
532
Slutpris1 700 SEK
Royal Doulton Character "'arriet" mugg + Sarreguemines fat
533
Slutpris100 SEK
Parti diverse kuriosa
534
Parti diverse kuriosa
Slutpris75 SEK
Militära fälttelefoner, 2 stycken
Slutpris400 SEK
Hushållsvåg EJ Fab. Eskilstuna
536
Slutpris200 SEK
Våg metall
538
Våg metall
Slutpris50 SEK
Vägglampa plåt, 1940-1950 tal
539
Vägglampa plåt, 1940-1950 tal
SlutprisInga bud
Vägglampor hårdplast 1 par, 1940-1950 tal
541
Slutpris75 SEK
Docka 1900-talets första hälft
542
SlutprisInga bud
Spegel & tomte tenn, 1920-1930 tal + tändstickshållare tenn, 1930-1940 tal
543
Slutpris275 SEK
Phonograph
545
Phonograph
Slutpris2 000 SEK
Hisslampa 1950-1960 tal
Hisslampa 1950-1960 tal
Slutpris300 SEK
Taklampor plåt 1 par, moderna
548
Taklampor plåt 1 par, moderna
SlutprisInga bud
Samlarbil-brandbil Nylint
549
Samlarbil-brandbil Nylint
Slutpris250 SEK
Uppsala Ekeby "Pigg" 8 delar
550
Uppsala Ekeby "Pigg" 8 delar
Slutpris400 SEK
Parti klocknycklar
537
Parti klocknycklar
Slutpris400 SEK