503 Skål-terrin nysilver, 1900-tal

3858a_8dbe6a8037247a1_med.jpeg
  • 3858a_8dbe6a8037247a1_sm.jpeg
  • 3858b_8dbe6a80512fe33_sm.jpeg
  • 3858c_8dbe6a806c18d73_sm.jpeg
  • 3858d_8dbe6a80838e699_sm.jpeg
  • 3858e_8dbe6a809f7220d_sm.jpeg
  • 3858f_8dbe6a80b93bdfd_sm.jpeg
  • 3858g_8dbe6a80d31e4cc_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 33 cm, Diameter 24 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK