512 Soppslev stämplad Örebro, 1700-tal

3867a_8dbe6ad1ceae895_med.jpeg
  • 3867a_8dbe6ad1ceae895_sm.jpeg
  • 3867b_8dbe6ad1e8fa274_sm.jpeg
  • 3867c_8dbe6ad20073046_sm.jpeg
  • 3867d_8dbe6ad21802a58_sm.jpeg
  • 3867e_8dbe6ad22fee1c7_sm.jpeg
  • 3867f_8dbe6ad245e09b1_sm.jpeg

Silver i skaft. Skopa i trä, med spricka.

  • Skick:Övrigt åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:L 45 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK