801
Gassvets
Slutpris2 200 SEK
795
Milwaukee slagborrmaskin
Slutpris550 SEK
802
Pinnsvets ESAB
Slutpris1 300 SEK
803
Diverse fasta nycklar
Slutpris400 SEK
797
Diverse mätinstrument
Slutpris350 SEK
804
Diverse kranar, med mera
Slutpris200 SEK
791
Festool putsmaskin ETSC-125
Slutpris4 000 SEK
805
Diverse muttrar, bultar, eldosor, med mera
Slutpris700 SEK
792
Festool borrmaskin C 18 HPC Li-Ion
Slutpris2 800 SEK
806
Diverse spik, skruv, med mera
Slutpris650 SEK
793
Slutpris1 200 SEK
800
Garagedomkraft 1.5 ton
Slutpris450 SEK
807
Verktygslåda plåt, med diverse verktyg
Slutpris200 SEK
808
Handmaskiner, 5 stycken
Slutpris150 SEK
Skrivbord-Sidobord NK, tillskriven Axel Einar Hjorth, serien "Record" 1930-tal
Slutpris12 000 SEK
Slutpris12 000 SEK
Slutpris12 000 SEK
Slutpris12 000 SEK
Carl Malmsten "Samsas" soffa, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 000 SEK